Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Elnézést, ma nyitva van a...

Elnézést, ma nyitva van a McDonalds, vagy ma meg kell válnunk tőle?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 16:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ma nincs nyitva! De holnap már nyitva lesznek!
2013. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

Nos, pár hozzászóló válaszából világosan látszik, hogy miért "utáljuk" (én nem) a "vidékieket".


ENnyi rosszindulat egy semleges kérdés után elgondolkoztató!

2013. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

Az üzenet küldője: lola40

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 18:22

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Elnézést, ma nyitva van a McDonalds, vagy ma meg kell válnunk tőle?

"Amennyire megdöbbentő és kiakasztó a kérdező nyomoréksága és esetlensége, annyira tartom gyomorforgatónak a városiak elleni gyűlölködést. Már eleve.."

Az üzenet témája: üdv!

Az üzenet szövege: Nem a városi emberkéket köpködöm!De valóban utálom az ilyen tehetetlen ,anyukakedvencét!!Hova járunk dolgozni,tanulni?Ti kinek a buzájából eszitek a kenyeret?Jaaa amit az erkélyen arattok.Kellemes Ünnepeket


Lolácska, látszik hogy hadilábon állsz a fogalmakkal. Időről időre felbukkan ezen az oldalon egy-két provokátor aki a vidéki - nem vidéki ellentéteket próbálja szítani és az írásodból ítélve te is köztük vagy. Amúgy elárulok neked valamit: egy barátom falun él, a szüleivel és a nagyszüleivel. Hatalmas földjük van, és rengeteg jószáguk. De leköpné magát, ha a városban élő emberekről ilyen hangnemben hagyná el szó a száját, és sosem hangoztat általánosító véleményeket. A kisujjában is több van mint benned, szóval te ne próbálj a vidékiek nagy "védelmezője" lenni (akiket nincs is miért védelmezni amúgy, mert derék emberek és ezt tudják is) mert azok is kilöknének maguk közül.

És még egy privát üzenetet nem szeretnék tőled találni a postaládámban. Remélem világos voltam.

2013. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én pesti, akarom mondni, budai vagyok.

Nővérem vidékre ment férjhez, és a városból falura költöztek, ő is, férje is egyetemi diplomával rendelkezik.

Miről is beszélünk? Internet vidéken is van, és utaznak sokat külföldre, mindketten több nyelvet beszélnek.


Felesleges itt indulatokat szítani.

2013. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14: egy normális "pesti+ nem szól le senkit, ezt csak a frissen ideköltözők szokták, vidékről.


Én szoktam szégyellni magam, ha ilyent olvasok.

Itt toleránsak az emberek, csak az "újak" nem.


Sajnálom :(

2013. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
Minek folyton a mekiben enni??? Kur a egészségtelen szar. UNDORÍTÓ!!! Ettél már NORMÁLIS kalyát?
2013. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%

bocs, kaját.

előző volam.

2013. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Gyerekek, ritkán látok normális választ, de hogy ennyi hőzöngő legyen itt, az hihetetlen. Valaki kérdezett valamit (megjegyzem, erre való az oldal), ti meg nekiálljátok elemezni a vidéki-városi lét gyönyöreit. Gratulálok, magyar érettségi hogy ment anno? Gondolom, nem a szövegértés volt a kedvencetek ... Ha valaki a mekibe akar menni enni, sztem lelke rajta.
2013. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!