Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyi borravalót adtok a...

Mennyi borravalót adtok a pizzafutárnak?

Figyelt kérdés

10-15%-ot minden esetben? Mennyire kerekítitek, ha 350Ft a vége, mennyire, ha 500? Vagy nem is adtok?

Éttermi borravalóval tisztában vagyok, de pizzarendelésnél is adtok annyit, mint az étteremben?



2015. jan. 30. 16:27
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megtisztelő válaszotokat! Akkor kb. egyformán adunk!
2015. febr. 3. 20:45
 22/33 anonim ***** válasza:
55%
vagy nem adunk-tedd hozzá :D
2015. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
52%

Én a PizzaKing-től szoktam rendelni, nálunk ez a legnormálisabb pizzéria (amúgy meg szar..). A weboldalon azt írják, hogy 39 perc alatt kiszállítják.

Ha 40 perc alatt megjön akkor mindig adok 15% borravalót. 40-60 perc között csak 5%-ot. Ha meg több, mint 1 óra alatt hozzák ki, akkor általában nem adok borravalót, sőt néha vissza is küldöm a pi.csába a pizzát, mert hideg...

Hetente 1-3 alkalommal rendelek már kb 4 éve. 20/F

2015. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
39%

200Ft max, étterembe se adok többet sokkal, úgy 300Ft.

Manapság már nem ebből élnek sem a futárok, sem a pincérek, egyszerű idióta berögződés vagyont adni, meg "kenni" a különböző noname illetőket.

2015. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Én 20 ezret szoktam neki adni. Üdv:Pizzafutár
2015. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
41%

lehet lepontozni

én jattos helyen dolgozok, ha kijön fél órán belül és szimpi a srác, adom az 500-at

ha nem annyira szimpi 100-200-at, ha problémám van megmondom, és nem a jatton spúrkodok

ha a pizza szar, nem ő tehet róla

ha nagyon szar, jelzem a megfelelő helyen

2015. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Vagy nem adunk, jó.. :D

Nem pontoztam le senkit :-)

Köszi a sok rendes választ! :-)

2015. febr. 8. 10:33
 28/33 anonim válasza:
100%

ÉN kollégista vagyok és sosem adok borravalót. Egyszer egy pizzafutár megkérdezte hogy mennyit vehet le a kártyámról ? Mondom a pizza árát. Ja jó csak mert szoktak adni borravalót.

Mondom ba+ nem tűnik fel hogy egy koleszosnak hoztál kaját ???

2015. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
30%

És akkor mi az anyád van ha koleszos vagy? Ha pénzed pizzát zabálni, akkor legyen még +200 Ft-od hogy megbecsüld azt az embert aki nem a faszát veri a koleszban és lusta elmenni, azért hogy te zabálhass. Ráadásul a saját zsebéből tankol, ami fizut kap az hideg vízre sem elég.

Amúgy meg nyilván neked is 200.000-ft-os telefonod meg tableted meg anyád pics@ja van, úgyhogy nem hiszem h olyan állati megterhelő lenne.


Ha nem flegma a futár, én mindig adok pár száz forintot.

2017. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

Igen vannak ilyen gyökér, senkiházi informatikusköcsögök akik elvből nem adnak semmit. Meg még ugatnak is hogy ez nem jó, az nem jó. Na ezeknek csúltam anno ge*i nagyokat a pizzájára, azok meg vidáman zabálták h milyen frankó gyerekek ők! :D


Ez egy ilyen világ nyomikáim.

2017. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!