Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nektek a Meki vagy a Burgerkin...

Cheapskate kérdése:

Nektek a Meki vagy a Burgerking viszi?

Figyelt kérdés
Személy szerint nekem jobban bejönnek a Burgerking ízek de hát kinek, hogy..

2017. jan. 30. 22:09
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
Nekem mind a kettő viszi, gyakran és jó sokat a pénzt!
2017. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%

Én is a burger king mellett vagyok, nekem sokkal jobban bejön, talán úgy jellemezném, hogy egy kicsit természetesebb, mint a mcdonalds amiről nekem mindig a műkaják jutnak eszembe (persze a burgeres kaja sem sokkal különb).

Ha az árakat, akciókat nézzük, nálam akkor is a burger a jobb, barátnőmmel legutóbb 1500 Ft-ból jóllaktunk! Mivel burger king driveban voltunk, ezért az üdítő korlátlan volt, azt és annyit töltöttünk amit és amennyit csak akartunk, ezt ki is használtuk rendesen. Jóllakottan, szomjunkat kioltva távoztunk. 1500 Ft-ból vehettünk volna egy 32 cm-es pizzát is, ehelyett a burgerben ennyiből kijött 2 sajtburger, 2 whopper, 1 közepes burgonya és korlátlan italfogyasztás.

2017. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a meki :)

Mivel nem szeretem a hamburgert, viszont ott van helyette Chicken McNuggets

2017. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
Burger King. A krumpli mindkettőben borzalmas, a fagyi mindkettőben jó, viszont a szendvicsek a Burgerben valahogy jobban el vannak találva.
2017. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%

Viszi? Mit visz? :D

Max az összes vagyonod, és még jól sem laksz, csak ilyen kis uzsonnás adagot kapsz annyi pénzért, amennyiért egy étkezdében levest+második félét eszel.

Amúgy meg inkább főzök!

2017. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Blade Bone ***** válasza:
59%
Nekem egyik se jön be, túl kevés az a madáreledel amit kínálnak, így még egy ötezresből sem laknék jól. A kfc-ben bejönnek az ízek, de még ott se laktam jól. :( És inkább egyébként főzök magamnak.
2017. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%

Volt egy harmadik hálózat, ami már régen megszűnt. Nem jut eszembe a neve. Nekem a négy hulladékgyárból az ott kapható dolgok voltak e legkevésbé undorítók.

Nézz meg pl. egy turmix összetételt. Semmi emberi fogyasztásra való dolog nincs benne.

2017. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%
Meki, a burger king nekem "nyers".
2017. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
59%
Max mccafé, egyéb csak, ha 3 napja nem ettem és felajánlanak egy ingyen kaját
2017. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%
Egyik se :D
2017. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!