Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért járnak ennyien a Mekibe?

Miért járnak ennyien a Mekibe?

Figyelt kérdés
Akárhol vagyok, mindig azt látom hogy minden Meki szinte roskadásig tele van. Holott nem sorolható a túl olcsó éttermek közé. Ráadásul az ételeknek semmilyen telítőértéke nincs. Megeszek egy nagyobb hamburger menüt, kifizetek 2000 ft-ot és még azt érzem hogy éhes vagyok. Ha mondjuk ebből a pénzből beülök egy rendes hamburger sütödébe, rendelek egy nagyobb hamburger menüt (ami ráadásul 2x akkora mint a mekis Big Mac) kb. ugyanannyit költök de azzal mégis jól tudok lakni és ha jó helyen eszem még ráadásul finom is. Ezzel szemben a legtöbb Mekis burger szinte teljesen ízetlen (olyan mintha levegőt ennél). Kérdem én, hogy miért járnak (a magas árak és az alacsony minőségű ételek) ellenére mégis ennyien a Mekibe?
2017. febr. 4. 11:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
27%

A mekis kaja igenis finom, az meg hogy bélpoklos éhenkórász vagy, nem a mi gondunk.


Kettő hambijuktól úgy kifekszem, hogy mozdulni nem birok.

2017. febr. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én nem értem miért fáj ez másoknak, miért kell valakit lebarmozni , mert ilyen helyen mer enni?

Más termékeket is agyon tolnak reklámmal és velünk fizetettik meg.

Ez van.

Maga a mekis kaja szerintem finom és könnyen elérhető.Akár autóból is, ki se kell szállni, 5 percen belül már nálunk van minden, amit kérünk, éjjel-nappal nyitva.. És ünnepnapokon is nyitva vannak.

Könnyen elérhető és szerintem nincsen aranyárban sem!

Nem mondom, hogy olcsóbb, mint ha otthon főzne az ember, de szerintem nem annyira drága. Mondjuk egy kuponnal már 1000-1500 forintból is jól lehet lakni. 2-3 szendvics, krumpli, üditő, fagyi is kitelik ennyiből, főleg ha van rá kupon.

De ott a sajtburger menü ,ami 500 forint körül van. Az is egy jó választás, mondjuk ha kérsz még hozzá egy plusz burgert is megéri szerintem.

És én inkább megyek mekibe, amit tudom, hogy ellenőriznek rendszeresen, mint egy eldugott kínaiba, amiről 2 hónap múlva hallom a tv-ben, hogy bezáratták mert tele volt patkánnyal meg csótánnyal a raktár.

Vagy akármilyen menő étteremről is kiderülhet, hogy lejárt termékeket használtak.. Egy meki ezt nem engedheti meg magának, minden országban, minden városban, minden éttemre vonatkoznak a szabályaik, amik elég szigorúak..

Míg egy étteremben simán odaadják neked a több napja megcsinált húst is, esetleg más formában.Vannak szakács ismerőseim, még ők is húzzák a vállukat egy ilyennél,és ők maguk sem ennének ott, azok alapján amik mennek egy néhány étteremben a falak mögött..

És visszatérve a hamburgerezőkre,kevés igazán jó van, nagyon sok gagyi van, akkor már inkább meki, ott tudom mire számíthatok.

Pl a strandos , vagy tóparti hamburgerezők borzalmasak.Húsnak nem nevezhető fagyos riproppok a penészes burger közepén, kevés zöldség és egy kevés rossz minőségű sajt és nesze paraszt, 1000 ft..

2017. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, abban igazad van, hogy a Mekin kívül sok más helyen is lehet sz.rt enni, természetesen. De a Meki a tetejébe még sokkal agresszívabb marketinget is folytat, erőteljesen terjeszkedik, hatalmas profitot képes teremteni, és hiába támadják, vagy akár perelik be, mindig kimászik a bajból, mert annyi pénz áll mögötte. Na most ez a tóparti lángosozókról, meg kifőzdékről, nem igazán mondható el... azt is lehetne támadni, de minek.


Ráadásul lehet, hogy a Meki betartja a HACCP-t, jobban, mint a Mari néni fasírtozója, de sajnos ezektől a higiénés szabályoktól még nem lesz egy étel ehető, vagy egészséges. Egy műanyag szemét, ami nemcsak drága, de ócska is.

2017. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!