Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit egyek egy étteremben?

Mit egyek egy étteremben?

Figyelt kérdés
Mi a legalacsonyabb kalóriatartalmú étel, amiből bátran ehetek bármennyit? Tudnátok ötleteket adni,ti miket szoktatok rendelni? Nemrég kezdtem bele egy diétába, és a párommal közeledik az évfordulónk, amikor mindig elmegyünk egy étterembe. Köszönöm a segítséget!

2017. szept. 9. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Az évfordulón nyugodtan edd, ami jólesik. Utána úgyis lemozogjátok majd. :-)
2017. szept. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ehhez tudni kéne, milyen étterem. Pl pizzázókban szokott lenni cézár saláta, az elég jó ilyen szempontból, de egy jó kis magyaros helyen nem sok variáció van.
2017. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Saláta hal
2017. szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben ennék valami igazán finomat :) Nem ezen az 1 étkezésen fog múlni a diétád sikere.
2017. szept. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
csontleves
2017. szept. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Amikor diétáztam , mindig roston sült ételek közül választottam.

Csirkemell roston, rizzsel, öszibarackkal

Roston sült fogas, grillezett zöldségekkel

Volt a kedvencem.

2017. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben biztosan kirúgnék a hámból étkezés szempontjából. Egy évben egyszer van házassági évforduló, amikor rendszeresen elmentek vacsorázni. Az az egy vacsora nem oszt, nem szoroz, a diétázók is tartanak bűnöző napot úgy tudom. Rendelj, ami jólesik! :)

Achillesz leírta, úgyis lemozogjátok utána. Ha meg nem, akkor te folytatod a diétádat, nem dől össze a világ.

2017. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Akkor inni sem fogsz egy pohár pezsgőt sem? ... mert az alkoholban van csak igazán kalória ..

Ne csináld már, teljesen eltolod az évfordulót!

2017. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy igazán nádszálkarcsú kolléganőm, az Emmike.

Ő egész héten csak 0-ás szarokat evett, de hétvégén mindig főzött magának valami finomat, amit megkívánt.

Persze ésszel és nem zabált be ilyenkor sem 5 kg. nokedlit, de egy nőies adagot bizony megevett.

Szerinte - és biztos igaza volt - a hétvégi "kényeztetéssel" az agya ízek iránti vágya kielégült és a hetet megint tudta spártai kajamegszorítással élni.

Emmike egyébként 65 éves és 50 kg volt, úgy, hogy 15 évesen közel 90 kg. volt, az egész családja 120 kilós.

Ekkor ő ettől megijedt és 50 éve ezt a módszert alkalmazta, sikerrel!

Ezt csak azért meséltem el, hogy egy évfordulós, jól megválogatott vacsora simán belefér!:)

2017. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kedvenc kajádat edd az étlapról.

Aztán éjszaka egy kis felnőtt fittness és lepedő-akrobatika során a kedvenc pózodban mozogd le!

2017. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!