Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételt egyek egy gyors...

Milyen ételt egyek egy gyors étteremben?

Figyelt kérdés

Dolgozom és az ebéd szünetben a közeli árkádba kell hogy egyek. Lehet választani kínai konyha, házi konyha és meki közül. Ma rízses húst ettem, gondoltam jó választás. Utána néztem hogy 1 adag 710 kalória.... A csirkecombot nem tudtam megfizetni, mert 850-ért nem veszek meg egy combot...


Mire ügyeljek, mit válasszak, hogy kevés kalóriát tartalmazzon?



2012. okt. 16. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kínaiban szoktam, kis adagot.

Tojásos rizzsel ananászos csirkét, vagy chilis csirkét... Sikerült lefogynom 15 kilót, hogy ezt ebédelem minden nap. Biztos bele lehet kötni, gondolom majd most, hogy ezt leírtam, kapok is hideget-meleget, de nekem bevált, és még finom is. :)

2012. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szia...

grillcsérkés a metrónál?

2012. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
A mekiben árulnak salit is. Grillhusis meg rántott husis (bár a bunda hízlal) premier saláta, meg van az a poharas csirkehusis fajta. Adnak hozzá pirított kenyérkockát, meg öntetet is, de azt külön adják, nem muszáj belekerverni.
2012. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 poiu ***** válasza:
100%
Te jó ég. Én is dolgozom, és viszek magammal kaját. Amit szeretek, és ami jó nekem. Pénzt spórolok és időt is. Mi a gond? Ma pl. busa húsát ettem, sokm zöldséggel és kevés rizzsal. Finom volt és szinte ingyen.
2012. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenhova lehet ennivalót vinni, erre nem gondoltál? Nem mindenhol van konyha, hogy azt tárolni, meg melegíteni tudd, vagy akár kulturált körülmények között (értsd: tányéron, evőeszközzel, étkezőasztalnál) elfogyasztani.
2012. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én mekiben vennék natur husis prémium salátát, de már vettem ott gyümis müzlis joghurtot is
2012. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 poiu ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol nem lehet megoldani az evést. Tányérra nincs szükség, eheted egyenesen a dobozból.
2012. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó mégis mit nem lehet ezen érteni?

Van olyan hely ahol nincs hűtő de még mikró sem hogy kaját melegítsen. Gondolom az ilyen helyek adnak valamilyen utalványt is. Ja és asztal sincs ahová leülhetne enni, hacsak az íróasztalon a halom papíron nem teszi meg.

2012. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és ha véletlen fizetik is a kajáját akkor miért hozna otthonról?
2012. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen elvileg majd kapunk utalványt de még nem most. A húst meg nem szívesen aszalnám egész nap a táskámban, annak hűtőben lenne a helye meg minden más romlandó ételnek.


Köszönöm a tippeket próbálkozok tovább!!

2012. okt. 17. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!