Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kávézókban pulthoz kell...

Kávézókban pulthoz kell menni, vagy van felszolgálás?

Figyelt kérdés

Illetve a fizetés hogy működik? Tulképp az egész folyamat érdekelne attól a perctől kezdve, hogy megfogom a kilincset, de azt már talán megoldom egymagam is. :)


Tisztában vagyok vele, hogy végtelenül kínos és röhejes dolog, hogy ezt nem tudom, de sosem voltam még kávézóban.


2017. okt. 7. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Elég változó, pl Costában vagy Starbuckban a pultnál kérsz és rögtön fizetsz. Sok kisebb kávézóban pedig leülsz, jön a pincér, felveszi a rendelést, és indulás előtt fizetsz.
2017. okt. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Nekik tök mindegy, csak minél előbb fizesd ki azt a kávét. Mindenhol más a rendszer, de akárhogy fizethetsz. Pultban is lehet én ott szoktam , hogy ne kelljen várni a felszolgálóra.
2017. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Itt éppen a pultnál kellett fizetni, de ezek szerint nem mindenütt. De legalább most már ilyen helyen is voltam.
2017. okt. 8. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!