Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek a McDonald's vagy...

Szerintetek a McDonald's vagy a Burger King a jobb gyorsétterem?

Figyelt kérdés
Melyikben szeretsz enni és miért?

2018. febr. 14. 15:24
1 2
 1/17 anonim válasza:
94%

Burger King. A McDonald's ételeiben van valami, amitől folyton felfordul a gyomrom, émelyegni kezdek.

Illetve véleményem szerint a Burger King-ben nagyobb mennyiségű ételt kapunk a pénzünkért

2018. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ár-érték arányban magasan a Burger King jobb.

És ott nem cipőtalpat tesznek a hamburgerbe :-)


(Persze csak és kizárólag ezt a kettőt összehasonlítva.)

2018. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A B.K.-et jobban kedvelem, bár oda sem járok sűrűn. ( Évi 3 - 4 alkalom.) Mekibe csak akkor megyek, amikor pohár-gyűjtő akciójuk van. Ezt leszámítva egyedül almás pitét szoktam ott venni a páromnak, kb. havi egyszer..

De mindkettőnél jobb szerintem a K.F.C. - viszont aránytalanul drága.

2018. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Tudom, en vagyok forditva bekotve, de mivel nem igazan szeretem a hust, es a meki huspogacsai nem eleg husszeruek allagra es izre sem, ezert en azt szeretem jobban, mert nem jut fel percenkent eszembe, hogy egy allatot eszek es valamikor elt, es nem fordul ki a szambol a kaja... kisgyerek korom ota ezez van, errol nem tudok leszokni. A bk tul hus szeru hust hasznal, ha ertheto mire gondolok.
2018. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Én egyértelműen a McDonald's-ot preferálom.

A Burger King valóban közelebb áll a valósághoz,de ha 100% marhahúsból készült húspogácsát akarok enni akkor inkább csinálok otthon egy finom hambit én így vagyok vele.

A mekinek van egy máshoz nem fogható ízvilága és én pont azért megyek oda, már amikor megyek...kb fél évente egyszer.

2018. febr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
A burger kinget jobban szeretem, van egy ilyen füstös mellékíze a cuccoknak, picit talán drágább de nem jelentősen viszont a legközelebbi BK 15 perc sétára van a meki pedig a sarkon szóval melóban nincs sok opcióm
2018. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
32%

Burper King vagy McDick's ?


nehez dontes

2018. febr. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
40%
Én mindkét helyen dolgoztam már,de többnyire rossz tapasztalataim vannak. A 8 óra az nem 8 óra hanem van,hogy 10-12. A munkakörödbe kb minden beletartozik. Egyszerre több dolgot kell csinálnod. A betanítási idő alatt arra tanítottak amit nyilván majd csinálnom kell a későbbiekben is. Aztán ebből az lett,hogy "élesben" kellett elsajátítanom minden olyan műveletet amit nem gyakoroltam soha. Nagyon nagy a pörgés,nincsen megállás! Jó állóképesség,türelem,kitartás kell. Ráadásul változó volt,hogy mikor kellett menni munkába. Alapvetően az volt rendszer,hogy 8-tól négyig vagy ott. Aztán ebből 2 műszak lett. Végül ha hívtak nekem rohannom kellett. Még akkor is ha mondjuk már lejárt a munkaidőm vagy nem kellett volna melóznom az nap ilyen pl a hétvége amikor simán hívtak,hogy bekéne jönni szombat reggelre! Természetesen a fizetésem sosem lett magasabb! Nem érte meg itt dolgohni. Dolgoztam napi 10-12 órát,behívtak éjjel nappal, nem csak a vendégeket szolgáltam ki,de hátul takarítani is kellett,ebéd szünet NEM volt, pisi szünet NEM volt és kerestem közel 100-110 ezer forintot. Nem,nekem ez kevés volt. Most pincérként dolgozom 5 hónapja. Teljesen más,ez is fárasztó,de legalább korrektek az emberek. És a szakmámban jobban szeretek dolgozni plussz a fizetésem is sokkal magasabb. 180-185ezer forintot keresek.
2018. febr. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Köszönjük Emese!
2018. febr. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen a Burger King a jobb. Finomabb ételek,jobb ár-érték arány.
2018. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!