Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek a McDonald's vagy...

Szerintetek a McDonald's vagy a Burger King a jobb gyorsétterem?

Figyelt kérdés
Melyikben szeretsz enni és miért?

2018. febr. 14. 15:24
1 2
 11/17 anonim válasza:
8%
Szerintem te is egy jó étterem vagy. :)
2018. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Meki. Egyszer ettem a Burger Kingben, Szegeden, igaz, ott sem azt adják, ami a plakátokon van se kinézetben, se méretben, meg nekem az íz se jött be. Ja és baromi drága. Egyszer ettem ott, többet nem is megyek. A Mekis kaját szeretem. Három sajtburger, egy közepes krumpli, meg valami ital, aztán jól vagyok. Évente, két évente eljutok oda véletlenül, de a kajájukat szeretem. Az hogy egészséges-e vagy nem, más dolog. Egyik gyorséttermi kaja sem az, na meg mi egészséges manapság? Már a levegő sem az.
2018. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Burger king
2018. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#12 ahogy észrevettem a burger king elég változó, budapesten a jóisten tudja hol betévedtem egybe, a whopperben kb egy paradicsom és 2 szomorú szelet hagyma nézett vissza, míg ahol szoktam enni (győri árkád) ott azért tesznek bele anyagot, legalább is ehhez képest, ha az előző lett volna az első tapasztalatom én is utálnám.
2018. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nem tudom, Szegeden ilyen volt. Mellesleg azthittem valamilyen szabvány alapján készítik az ételeket, tehát elvileg mindenhol ugyanolyannak kellenne lennie. Csak költséghatékonyabb.
2018. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A mekinek egyedül a sültkrumplija jobb, de minden másban a burger king.


A mekiben van kb két állandó burger, amire azt mondanám hogy jöhet bármikor mert olyan jó. A BK-ban van két olyan állandó burger, amire nem mondanám, hogy jöhet bármikor, mert az összes többi olyan jó.


A meki kva lusta az utóbbi években a promóciós szendvicsekkel is, a BK-ben meg állandóan vannak (évente 3-4-szer) újdonságok bevezetve, vagy jó kis akciók tartva. A kuponok választéka is sokkal rosszabb a mekinél.


Árban is amúgy hangyap*csnyivel, de a BK a jobb. Ár-érték arányról nem is beszélve, hiszen a mekinek pl nincs is akkora állandó burgere, mint mondjuk a Whopper, vagy pláne az Angus húsos szendvicsek.

2018. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Valamiben a Meki jobb, és valamiben a BK!

Én szeretem mind2-t!

:)

2018. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!