Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen gyakran jártok ezekre...

Milyen gyakran jártok ezekre a helyekre?

Figyelt kérdés

•Étterem

•Cukrászda

•Kávézó

•Gyorsétterem

•Kínai kajálda stb.


2018. aug. 13. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Étterem, cukrászda:1-2 havonta egyszer

Kávézó, gyorsétterem: 1-2 hetente, de ilyenkor nyáron többször is, mert több időm van rá

Kínai:ha már unom a Mekit, KFC-t, gyrost stb-t, mondjuk havonta 1-2 alkalommal

2018. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Étterem:havi 4.

Cukrászda: alkalomadtán.

Kávézó: hetente.

Gyorskajálda: soha

Kínai: alkalomadtán.

2018. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kedvem, kedvünk van. Van, hogy hónapokig nem, van, hogy elég gyakran. Igény szerint!
2018. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Gyorsétterem hár havonta, cukrászda évete max 2x, a többibe soha
2018. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Étterem alkalmakkor most pl voltunk szombaton mert elmentünk kirándulni ott ettünk.

De szombaton is megyünk lányom szülinapja lesz. Ez 2 alkalom ebben a hónapban de van hogy 4-5 hónapig nem megyünk.

Cukrászda többször heti rendszerrel de ott csak fagyizunk

Kávézó soha

Gyorsétterem mint meki ritkán félévente 1x de idén még nem voltunk.

Kínai többször mert sokszor vásárlunk az auchanban ott van jó kínais. Ez kb havi 2-3x

2018. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Étterembe, kávézóba átlagosan hetente egyszer járok, cukrászdába viszont soha, mert nem szeretem az édességet. A gyorséttermeket se nagyon szeretem, Mekiben/Burger kingben ilyesmiben évek óta nem voltam, az egyetlen gyengém a KFC-s csirkeszárny, de oda is max havi 2x nézek be, illetve kebabot is ilyen gyakorisággal szoktam enni. Kínai kajáldában már rég nem voltam, de koreai, thai és vietnámi éttermekből szoktunk néha rendelni (kb. kéthetente egyszer).
2018. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Etterembe kb evente 1x vagy annyiszor se

Cukraszda meg kevesebb, mert tejfeherje allergiam van es a legtobb helyen nem ehetek semmit

Kavezoba minden hetkoznap, csak nyaron nem

Gyorsetterembe csak ha nincs idom masra, vagy ha ejfelkor akarok ehenhalni, nincs otthon semmi kaja es az egyetlen nyitvatarto hely, ahol lehet meg enni a meki (szorgalmi idoszakban+vizsgaidoszakban eleg gyakran elofordul, ha nagy a hajtas)

Kinaiban nagyon valtozo, van hogy eleg surun, van hogy egy evben egyszer se

2018. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Étterembe nem járok hanem onnan rendelek általában minden hétköznap valamit!

Pékségbe szoktam kávét venni elvitelre vagy ott fogyasztásra ha nem alszom el😊 és cukrászdába ált. Havonta egyszer, de van amikor kimarad a többi.meg nálam felejtős ha már fizetek legalább ne "műanyagot" egyek!

2018. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetjük miért érdekel ez téged?
2018. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

És megkérdezhetem, hogy mégis ki a rákom pontozott le és miért?

Mi nem tetszik a válaszomban, drágáim? Leírtam, amit a kérdező tudni szeretett volna, mindezt teljesen kulturált stílusban. Hol van a probléma?

2018. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!