Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Romlott süteményt adtak el a...

Romlott süteményt adtak el a kávézóban, ti kiírnátok az oldalukra?

Figyelt kérdés

A felét meg sem ettem, mert kezdtem érezni, hogy rossz... Rá pár órára már hánytam, és hasmenésem van...


A kb. egy órában még ott voltam egyedül, egy valaki sem jött be oda, hatalmas forgalom lehet ott, nem véletlenül... Szerintem hetekig állnak ott a sütemények.


2019. márc. 14. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Hajaj, menj fel valamelyik kávézó vagy kajálda face-oldalára, kacagni fogsz, miket szoktak írni véleménynek a "kedves" vendégek. Szóval igen, kiírnám, és javaslom, te se késlekedj. ;-]
2019. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Persze, azért van.
2019. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Mint a huzat, sőt, ha rosszul voltál akár az antsz-nek is lehet szólni.
2019. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha érezted hogy baj volt a sütivel, ott miért nem szóltál? Én amúgy jelenteném az illetékes szervnek. Az oldalukra meg nyugodtan írd ki.
2019. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Legyen vele boldog a kiscsaj, otthagytam neki. Azóta rosszabbul vagyok, ez komolyan ételmérgezés.


ÁNTSZ-nél névvel lehet jelenteni csak?

2019. márc. 14. 17:26
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem, de miért nem vállalod fel a neved?
2019. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nébih, a nevedet nem fogják elmondani.
2019. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd, nehogy mások is úgy járjanak mint te
2019. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Komolyan senki nem jött be oda, már az furcsa volt... A kávé förtelmes, de azt még el is néztem volna, de romlott sütit... Meg szószerint a pincér csaj is azt csinálta, hogy "te hülye ide bejöttél..." Kivülről nem láttad, hogy nincs vendég...


Sokkal jobb kávézók vannak, 700 Ft-os cappuchinóért és 650 Ft-os sütiért, ahol ételmérgezést sem kap az ember.

2019. márc. 14. 19:15
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem akarom a nevemet, kiadni, tudom, hogyegy eg, úgyis rájönnek ki volt így is, más vendég nem hiszem, hogy bemerészkedett oda...


A véleményeket is álnéven írtam... Nébihhez is bejelenthetem ál email címmel?

2019. márc. 14. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!