Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Romlott süteményt adtak el a...

Romlott süteményt adtak el a kávézóban, ti kiírnátok az oldalukra?

Figyelt kérdés

A felét meg sem ettem, mert kezdtem érezni, hogy rossz... Rá pár órára már hánytam, és hasmenésem van...


A kb. egy órában még ott voltam egyedül, egy valaki sem jött be oda, hatalmas forgalom lehet ott, nem véletlenül... Szerintem hetekig állnak ott a sütemények.


2019. márc. 14. 15:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Arra mondjuk igazán büszke lehetsz.
2019. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd le, segítenél másoknak, hogy ne betegedjenek meg.
2019. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Velem is történt egyszer egy hasonló,bár rosszul nem lettem,de éreztem,hogy megromlott a kaja amit ettem. Én egyszerűen odamentem és normálisan mondtam nekik,hogy bocsi,de ezzel valami nem oké .. Egyébként rendszeresen járok oda azóta is,előtte is évekig ,ilyen előfordulhat a legnagyobb figyelmesség ellenére is . Nem azt mondom,hogy normális,de bármi történhet,kikapcsol a hűtő pl. vagy elromlik .Névtelenül bejelentéseket tenni ,ezt nem is engedném , ott a helyszínen kell jelezni ,ott a romlott sütemény mint "bizonyíték" .. Meg sok unatkozó barom is van ám ,szóval mostmár nem könnyű alátámasztani,hogy nem csak rágalom az állításod . Főleg így,hogy a nevedet nem vállalod hozzá ,még kevésbé hihető .
2019. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Igazi poszt-kádári alja mentalitás. A helyszínen nem mertél konfrontálódni, de még a neten se mered névvel, ezért anonim oldalon érdeklődsz hogy hol lehet név nélkül jelenteni. Gratulálok.. Ebbe nem vagy képes beleállni? Ha romlott kaját kaptál az mindenkinek az érdeke hogy bejelentsd, de még itt is a saját segged félted, ki tudja mitől.
2019. ápr. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!