Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha valaki egyszer elmegy a...

Ha valaki egyszer elmegy a mekibe, miért sima gagyi sajtburgert vesz?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem miért a legalapabb dolgot kell enni ott. Aztán panaszkodnak hogy kevés, az nem is burger stb..hát 300 forintért sehol nincs is. Szerintem a drágább kajáik nagyon is jók. Ti mit szoktatok venni?
2019. ápr. 10. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Èn azért veszek sajtburger menüt, mert nem tudok többet enni. A bigmac menüt is szeretem de ott a felénél màr úgy vagyok hogy nem bírom megenni.
2019. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a big Mac szendvics mennyivel jobb jóval drágább áron? Vagy egy halas szendvics 1000 forint körül és ugyanakkora mint egy sajtBurger?
2019. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Semmit, maximum a jól bevált növényi tejes jeges kávét.

Nem szeretnek majd azon nyavajogni 50evesen, hogy el vagyok hizva. Hát mekis kajakos élve nincs is jó test.


Csak hogy értsd a logikádat, követtem azt...

2019. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Eddig 1040, most talán 1070 forint a közepes duplasajtburger menü, ezt szoktam enni ha nagyon éhes vagyok. Sokszor eszek viszont sajtburger menüt, mert egyszerűen nem fér belém több. Azt én sem értem, ha mondjuk valaki kér 5 sima sajntburgert.. kérne inkább két duplát, sokkal szaftosabb, ízesebb. Szerintem sokan nem mernek kipróbálni párszáz forintnál drágább tételeket.

A bigmacet is szeretem, ebédmenüben 990, nekem teljesen megéri. Ritkán nem viszek magammal főtt ételt, azt a pár alkalmat inkább kihúzom mekivel. Alattunk az étteremben a vega menü 1190, ezek full gagyi kaják, pl túrós tészta, rántott sajt, amiért vicc ez a pénz, a húsos kaják 1390től indulnak, ami megint nagyon sok, főleg ha hozzá veszem, hogy a mekiben ezért jár hozzá üdítő is, nem csak egy pohár csapvíz.

2019. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Árérték arány, ez a válasz a részemről, plusz az, hogy tudom, hogy egészségtelen, és hizlaló a meki, és ha egy sajtburger menüvel letudom a "kísértést", és az éhséget is elmulasztom annyi időre, míg haza érek, akkor win-win szituáció. Azaz a gyors kaja iránti vágyam letudva, a pénztárcám nem lett olyan üres, mintha egy Michelin csillagos helyen ettem volna, és még csak nem is vittem be két napi kalória menyiséget egy étkezéssel, azaz nincs "bűntudatom".
2019. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell neked azzal foglalkozni mások mit esznek.
2019. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Nem mindegy neked? Ezen húzod magad?

Én pl. azért azt eszem, mert SZERETEM! És nem is fér belém több egy kis adag sült krumplival.

Ha minőségi ételekben akarok válogatni, akkor elmegyek egy nívós étterembe, és nem rántott sajtot fogok kérni, hanem libamájjal töltött sertés bordát, de az, hogy egy ilyen jellegű helyen mi a különbség a sajtburger és a bigmac között az kb. annyi, minthogy cukorral eszem a túrós tésztát ,vagy anélkül.

Nem mondom, hogy egy évben kétszer nem megyek be mekibe, de az amit kínál, az mesze van az igényes választéktól, szóval nagyon jó a sajtburger krumplival, majd utána a tűzforró almás pite.

Az év többi napján olyan helyekre járok ,ahol valóban tudok válogatni.

2019. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akinek elég annyi azt irigylem :) én 190 cm mellé épp hogy 70 kg vagyok, és még így is többet eszek mint a legnagyobb emberek, mi lenne ha látszana?:p
2019. ápr. 10. 20:52
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert minden mástól fáj ott a hasam.
2019. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Én évente egyszer eszek ott, mert bűármit eszek ott, fáj a hasam, gondolom a hústól, mert a szószt mi gyártjuk bele és azt külön kell kóstolgatnom, attól semmi bajom.


Kóstoltam már sok féle hamburgert, de egyik sem jön be, csak a sarjtburger. Ezért eszem azon ritka alkalmakkor is csak ezt, és nem azért mert olcsó. Kit érdekel az a pár száz forint

2019. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!