Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha valaki egyszer elmegy a...

Ha valaki egyszer elmegy a mekibe, miért sima gagyi sajtburgert vesz?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem miért a legalapabb dolgot kell enni ott. Aztán panaszkodnak hogy kevés, az nem is burger stb..hát 300 forintért sehol nincs is. Szerintem a drágább kajáik nagyon is jók. Ti mit szoktatok venni?
2019. ápr. 10. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Popkornt adnak? Mert most már kezd fogyni az enyém...
2019. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
Én meg ha meki akkor halas menü ,de mekis kajátol hamar éhes leszek.inkább desszerteket szeretem ott.
2019. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

néhány magyarázattal talán ki lehet fejteni az összes okot. 1. van aki valóban kis étkű és nem vágyik többre ott.

2. egészségügyi szempontból, kalóriák miatt nem eszik nagyobb, több szendvicset.

3. anyagi ok, nem szeretne sokat költeni.

4. anyagi ok, nincs több pénze, de Mekis kajára vágyik. 5. ragaszkodás, ezt vett talán mindig és ez is jött be neki, nem akar változtatni.

6. ezt kívánta meg a kínálatból mert lehet ez a kedvence. hirtelen ezek jutottak eszembe

2019. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én igazából Mekiben mindig 1 közepes sült krumplit kérek, mert az az egyetlen kaja ami bejön. Fiatal koromban pedig azért mindig a sajburger volt a menő... mert a Meki nem az étlapjáról híres. Extra mini betűkkel ugyan van egy táblácska rajta az ételkínálat és az árak... de azt kibogarászni (sok helyen a pult oldalánál van ahol nem is tudod megnézni rendesen).

A pult felett a kínálatuk kb. 15-20% szép nagy plakátokon ugyan ott van, de aki nem arra vágyik az nem lett előrébb vele.


Szerintem az emberek nagyjának biztonságot nyújt, hogy legalább a sajtburgerről tudják mennyibe kerül, ezért azt kérnek azzal nem lőnek mellé.

(itt is mennyi kérdés van arról, hogy a burgar king, meki mennyiért adja a kaját...)

2019. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!