Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet irányítani az álmokat?...

Lehet irányítani az álmokat? Meg lehet tanulni? Ha igen, mennyi idő?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek éjszaka álmodni, de nem mindig jön elő. Volt már olyan álmom is, hogy egyik barátnőmmel titkos terv részesei lettünk, ám elkaptak minket a bűnözők, elkértem N-től a fegyverét - mondván, hogy Nekem van fegyvertartási engedélyem - és futottam, ahogy a lábam bírta. A város közepén álltam, két fickó (akik egyébként nagyon szerencsétlenek voltak) a tömegben fegyvert szegezett rám, én is az egyikre. Úgy, hogy ne lássa senki. Azt mondta a férfi: "- úgy sem mersz lelőni!" Én meg fogtam magam és lelőttem. Vagy történt olyan is, hogy osztálytársaimmal tenger közelébe mentünk nyaralni, és egy nagy, emeletes házba laktunk. A hallban találkoztam egy szőke sráccal, megszólítottam, ám megijedtem és elrohantam. Nagyon bántott a dolog, fel akartam jönni Gyakori Kérdésekre, hogy megkérdezzem a történteket, később mikor anyuval, mamival elmentünk sétálni, akkor láttam és ismét beszélgetni kezdtünk. Utána jött K. Ő mondta, hogy cunami történt, a házunk teljesen elenyészett. Odarohantam, rohant A. is, még soha nem láttam olyan mérgesnek. Kiabálta, hogy jön E. és P. is nemsokára. Ekkor felébredtem... azért írtam le ezeket, mert nagyon összekuszálódott álmok. Olyat szeretnék, aminek van eleje, közepe és vége, folytatásos álom, vagy egyszeri, de akkor az éjszaka alatt végbemegy. Lehet ilyet?
2011. jún. 17. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: van egy általam elképzelt hely, ha ott vagyok akkor mindig tudom: "EZ EGY ÁLOM!"
2011. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2011. júl. 17. 17:37
 13/15 anonim ***** válasza:

Én most 13 éve vagyok(fiú), és kb 8-9 éves koromban álmodhattam ezt:

Tehát van a kertünk végében egy velem egyidős lány, akivel szinte mindig együtt voltunk(mostanában sajna ez nem így van).

Kiálltunk egymásért és együtt mentünk mindenhova. De egyikünk sem tudott szerelmes lenni a másikba, valami titokzatos oknál fogva :)


Tehát az álom, mert eléggé elkanyarodtam xD


Álomban már kb 20 évesek lehettünk, és olyan zöldes ruhában voltunk, szinte teljesen ugyan abba, mint Robin Hood. Úgymond "felderítők" voltunk.

Jártuk az esőerdőket, állatokkal harcoltunk stb...

És egyszer csak otthon, a mi házunknál teremtünk. Bementünk a ház ajtaján egyenesen a szobámba, ahol én befeküdtem az ágyamba. Az a lány utánnam mondta, hogy "Ne menj! Gyere, kalandozzuk még!"

De én ezt feleltem rá: " Ez csak egy álom! Majd játszunk élőben, de remélem, hogy megint lessz egy ilyen álmunk!"


És amint álmomban elaludtam, élőben felkeltem.

Különös volt nagyon... talán le kéne írnom valahova...

De az a legfurább az egészben, hogy aznap éjjel mikor én ezt álmodtam, az a lány is velem álmodott! csak már nem nagyon emlékezett rá!

2012. ápr. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Tudom hogy régi a téma de nagyon le szeretném írni! Egyszer álmomban találkoztam egy fiúval köszöntünk beszéltünk és összeismerkedtünk. Nagyon fura volt mert másnap megint találkoztam vele és már ezt mondta: -Szia, hogy vagy? Ezzel arra akartam következtetni hogy az álom folytatódott szóval egy másik életet éltem! Szörföztünk meg minden és minden ami meg tudtam teremteni azt mg is teremtettem nem volt olyan amit nem kaphattam volna meg már rég nem láttam a fiút de remélem egyszer idehaza is találkozok vala(Ha persze létezik) :D
2013. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
én még sosem hallottam erről egészen addig amíg azt nem álmodtam hogy egy áruházban vagyok és rájövök hogy nagyon unatkozom és így rájöttem hogy álmodom. Majd sikerült is irányítanom és máris nem unatkoztam. és csak ezután néztem utána az egésznek. persze olyan is volt már, nem is egyszer, hogy amikor rájöttem hogy álmodom és elkezdtem irányítani, az agyam egyszerűen kidobott, felébredtem. szerintem az egyik titka az hogy sokat kell aludni ha megteheted 10-12 órát.
2014. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!