Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Na, szkeptikuskáim ehhez mit...

Na, szkeptikuskáim ehhez mit szoltok? A bioenergia létezését te is megtapasztalhatod!

Figyelt kérdés

Van egy trükk, amit egy Déniken könyvbe olvcastam és ami igazolja a bioenergiát és az Egely vitalitásmérőt. Ez a trükk bárkivel működik még szkeptikussal is és bármikor megismételhető. Te is elvégezheted bármikor és ezen megláthatod a bioenergia működését.


Most csinálta meg ismi. Lediktálta ime :


Fogsz egy papírlapot ami szabályos négyszög alakú. Veszel egy gombostűt vagy gémkapcsot és egy nem fémes felület pl radír.


Négyszögletű papírlapot félbehajtod, majd mégegyszer félbehajtod, hogy metszéspont keletkezzen a közepén. A gombostűt vagy a gémkapcsot bele kell szúrni a radírba merőlegesen (lényeg nem fémes felületbe, pl asztal, parafadugó, radír). Papírlapot piramis szerű formába kel hajtogatni, majd ha ez megvan úgy kell csinálni hogy a gombostű csúcsa a piramisszerű alakzat csúcspontjába mutasson. Ennyi. Annyi van, kb 1-2 cm távolságra mindkét oldalra oda kell tenni a tenyeret ennek a baznak mellé. Ha gondosz arra hogy balra forogjon arra fog forogni, ha pedig jobbra akarod, akkor arra fog forogni.


2013. jún. 8. 21:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%

Kíváncsi lennék hogy üvegen keresztül az itt megjelent Uri Gellerek mit csinálnának.Még a wiki is írja hogy az egely kerék nem több annál,hogy a kezünk hőmérséklete hatására a levegőben áramlatok keletkeznek.Kíváncsi lennék arra is hogy mondjuk a Holdon ez hogy forogna (elvégre ott még a légellenállás és levegő okozta torzításokkal se kéne számolni mert vákuum van ott)

Üveg alatt pedig már tesztelték a kereket.Hát szerintetek működött?


Poliateista

2013. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
100%

Először is ez nem egely kerék, ezt pl nem tudom honnan vette a kérdező. Amúgy gondoltam hogy ide is valami elmés trollkodás lesz a válasz, anélkül, hogy bárki kipróbálta volna ezt a kísérletet.


Kedves Poliateista, a hőáramlás azért nem lehetséges, ugyanis a gondolataiddal irányítod ezt a vackot. vagyis ha hőáramlás lenne mindig ugyanúgy működne, de nem ez a helyzet.

Tételezzük fel hogy a gondolataink vagy bioenergia vagy bárminek is hívjuk, elektromos, vagy elektromágneses jellegű, mint az agyunkban lévő neuronok közötti kapcsolat is, erre vonatkozólag vannak komoly kisérletek is, akkor miért csodálkozunk azon, hogy az üveg mint olyan szigetelő hatású. Ha blokkolja, az is csak ezt a feltevést támasztja alá.

Nem értem egy egyszerű kisérletnél miért kell belevonni a holdat vagy a csillagok állását?! Amúgy a kisebb gravitációs erő nyilván a kísérlet malmára hajtaná a vizet.

Mind1 is, írhatnék még ide sok mindent, de amikor az ember már saját szemének sem hisz, akkor már úgyis felesleges.

2013. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
63%

Figyi,10-ben megcsináltunk a fizika tanárral egy alufóliából készült tekercset,amit csavar szerűen összehajtottunk ,hogy úgy nézzen ki mint egy csavar.Így a légáramlatok szabadon tudták forgatni.Ha a közelébe ment valaki,vagy valami meleg folyadékot tettünk mellé,akkor is elkezdett forogni.Nincs emögött semmi misztikum,csupán fizika ott is pontosabban a hőtan jelenik meg.És ha itt elektromágneses mezők lennének,akkor szívesen odatennék egy elektroszkópot is!Ha az kimegy,akkor bizonyítottatok hogy igaz.


Poliateista

2013. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
72%

Én kipróbáltam és nem mozgott, most akkor nem kellene hinnem a szememnek?

Persze amikor odatettem a kezem, akkor kicsit elkezdett mozogni a kezem által keltett légáramlattól, de ezután már nem tudtam mozgásra bírni, pedig annyira összpontosítottam, hogy majdnem lerobbant a fejem.


Gondolatoddal akkor tudnád irányítani, ha lenne a papírral idegi összeköttetésed, és a papírban lenne izom.


Az üveg nem blokkolja az elektromágneses teret. (Ilyen hülyeség állítása után érdekes látni, ahogy fizikai kísérletekkel dobálózol)


Légüres térben a papír egyből leborulna, mivel jelenleg is a levegő tartja meg, mert nem tudod tökéletesen a súlypontjával a tűre helyezni.

2013. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
2013. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
57%

62%-os ezt nekem üzented?


Poliateista

2013. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Meggyőzött a bioenergia 4 Mi ? :-)
2013. jún. 9. 20:54
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
Psy Wheel. Attól hogy nem mondod ki, attól még az. Kamu.
2013. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
95%
hogy kell megcsinálni vki képet tenne fel nekem nem megy nem értem a szöveget .
2013. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
88%

Holgyek, Urak: http://www.youtube.com/watch?v=9BIWhNh5V6Q

(angoltudás nem árt.)

2013. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!