Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Na, szkeptikuskáim ehhez mit...

Na, szkeptikuskáim ehhez mit szoltok? A bioenergia létezését te is megtapasztalhatod!

Figyelt kérdés

Van egy trükk, amit egy Déniken könyvbe olvcastam és ami igazolja a bioenergiát és az Egely vitalitásmérőt. Ez a trükk bárkivel működik még szkeptikussal is és bármikor megismételhető. Te is elvégezheted bármikor és ezen megláthatod a bioenergia működését.


Most csinálta meg ismi. Lediktálta ime :


Fogsz egy papírlapot ami szabályos négyszög alakú. Veszel egy gombostűt vagy gémkapcsot és egy nem fémes felület pl radír.


Négyszögletű papírlapot félbehajtod, majd mégegyszer félbehajtod, hogy metszéspont keletkezzen a közepén. A gombostűt vagy a gémkapcsot bele kell szúrni a radírba merőlegesen (lényeg nem fémes felületbe, pl asztal, parafadugó, radír). Papírlapot piramis szerű formába kel hajtogatni, majd ha ez megvan úgy kell csinálni hogy a gombostű csúcsa a piramisszerű alakzat csúcspontjába mutasson. Ennyi. Annyi van, kb 1-2 cm távolságra mindkét oldalra oda kell tenni a tenyeret ennek a baznak mellé. Ha gondosz arra hogy balra forogjon arra fog forogni, ha pedig jobbra akarod, akkor arra fog forogni.


2013. jún. 8. 21:46
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
88%
Ezt bebsztd én ezt egy forró fazék mellé tettem és ott rmár úgy pörgött mint a ringlispil (és ezután jöttem rá hogy a fazék él és hatalmas "bioenergiája" van :-) ).
2013. jún. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
68%
A fazék valójában egy álcázott lumbulábiai csatacirkáló volt és a térhajtóművek okozta térgörbület lengette meg!!! jön az invázió!!!!
2013. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%
Barátom, mindent úgy csináltam amit mondtál, mégse működött. Haverommal csináltuk ő is kipróbálta, de neki se jött össze. Az amúgy baj hogy üvöltött a zene Dynamo?
2013. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
52%
Devizahiteles vagy, igaz kérdező?
2014. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
ha ez tényleg ennyi embernek működött ez 1 napon belül akkor gratulálok, nekem 1-2 hónapba telt mire megmozdult, és egyértelműen forgo mozgásba kezdett egy nagyon rövid ilyeig, majd megin megin..ahogy csináltam, le is esett az állam rendesen, de az h egy nap alatt menjen valakinek kis hittel és akaraterővel, azt nehezen hiszem
2014. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
56%

Gyerekkoromban olyant csináltunk, ami magától forgott, még érinteni sem kellett. Örökmozgó volt! :)))


Gyk: A kályha tetejére rakva, a felszálló meleg levegő hajtotta.

2014. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
nekem ez egy hónapba telt mire elértem, bár az nem forgás volt hanem mintha egy lökéshullám érte volna a papírt
2016. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!