Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vagyont sikerült szereznie...

Vagyont sikerült szereznie valamelyikőtöknek a vonzás törvényét alkalmazva?

Figyelt kérdés
Rengetegen fölteszik a kérdést, hogy "nálad bevált-e a vonzás törvénye?", és rengetegen válaszolják, hogy "igen, mert arra gondoltam, hogy 5-öst kapok, és tényleg 5-öst kaptam", de az ilyen szintű "sikerélmények" engem nem érdekelnek, nevetségesek. Ehhez nem kell vonzás törvénye. Arra vagyok kíváncsi, hogy valakinek gyökeresen megváltoztatta-e az életét, meg tudott-e gazdagodni. És ne írja senki, hogy neki nem fontos a pénz, ezért csak Jucit akarta bevonzani, mert körberöhögöm. Akik ilyesmikkel villognak, azok mind csak cáfolják a vonzás törvényét.

2014. febr. 12. 22:48
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
44%
Hiába akarod bevonzani Jucikát,mert ő is ember saját akarata van,és az szerint cselekszik ha teheti. Ne hggy az itt hencegőknek,mert csak hencegés az egész. Az élet sokkal bonyolultab - TITOK - hogsem ilyen egyszerű módon meg lehetne oldani.
2014. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Fuuton ***** válasza:
75%
Nem tudom, hogy kinek hogy van, de pl. nekem sokszor működik az intuícióm, például olyan valakire gondolok, akit már pl. 6 éve nem láttam, erre meg fél óra múlva ott jön el veled szemben, ezek a dolgok nem véletlenek.
2014. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Csak ezekkel az intuíciókkal nem mész sokra. Éppen ezért a kérdés nem is ez volt.
2014. ápr. 5. 14:59
 24/40 Fuuton ***** válasza:
Hát ha úgy gondolod, hogy a megérzéssel nem mész sokra az életben, akkor nincs is több hozzáfűznivalóm a dologhoz :D
2014. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Te mire mentél vele? A kérdés ez volt. Vili?
2014. ápr. 5. 16:08
 26/40 Fuuton ***** válasza:
És amúgy mégis mire mennél vele, hogyha valaki azt mondaná, hogy neki sikerült?
2014. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Tapasztalataim szerint senkinél nem működik a vonzás törvénye, mindenki csak hisz benne. Győzködnek, de ha rákérdezek a konkrét eredményekre, akkor kiderül, hogy nekik annyira se megy, mint nekem. A kérdésem, illetőleg a "válaszok" megerősítenek a gyanúmban, hogy ez a vonzás egy nagy humbug.


Amúgy a mellébeszélésetek is egyfajta válasz, köszönöm. Nyilván ha sikerült volna bevonzanod valamit, akkor azzal kezdted volna.

2014. ápr. 5. 16:41
 28/40 Fuuton ***** válasza:
69%

Az is lehet, hogy sikerült, vagy elindult a folyamat, lehet, hogy nem két hét lesz, az is lehet, hogy nem 1 év, a lényeg, hogy ha elindulsz az úton, akkor ha hiszel venne, és teszel is érte, akkor oda fogsz érni.

És az utazásban maga az út az izgalmas, azért érdemes élni, aztán ha odaértél, akkor nem lesz elég, újabb útra fogsz szomjazni, és ez a lényeg, nem az, hogy konkrét értelmes célok nélkül akarod bevonzani a lottó ötöst, mert gondolom azt akarod ezzel az egésszel elérni, vagy esetleg mesés vagyont bevonzani hetek, hónapok alatt.

De gondolj bele, mihez kezdesz, hogyha az meglesz.

Nem fogsz unatkozni?

Tényleg boldoggá fog tenni?

Azzal foglalkozz, hogy mihez kezdesz, hogyha meglesz, nem pedig magára a dologra.

Vannak sokkal fontosabb dolgok is a pénznél, mondhatod azt, hogy ez baromság, de nekem van egy konkrét dolog, amire nagyon vágyok, és hogyha válaszúthoz érkeznék, hogy az, vagy a pénz, akkor gondolkodás nélkül a másikat választanám, és a pénzt otthagynám.

De azért úgy gondolom, hogy pénzre is szükség van, nem vonom kétségbe, anyagias céljaim is vannak, kocsi, hát, telefon, ketyerék, és valamilyen szinten szükségesek is a boldogsághoz, de csak azt próbálom mondani, hogy meg lehet ezek nélkül is lenni.

Remélem azért írtam valami hasznosat, és nem csak az időmet fecséreltem, hogyha már egy ember is elgondolkodik rajta, akkor már megérte, mert lehet, hogy sokkal jobb hely lesz ez a világ neki köszönhetően.

2014. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

"...ezért minden.Őnkínzás,ének,szeretném ha szertnének,s lennék valakié,s lennék valakié"

Szomorú,dee nem sikerült neki, pedig mennyire szerette volna.

A sűltgalamb csak a mesében röpköd,s ráadásul ha éppen feléd repül - ha meg akarod enni - ahoz még ki kell nyitni a szádat.-.. sőt,még megrágnod is neked kell. De ne gondold,hogy rossz foú vagyok: legyen szerencséd... És az vajon mindig mindenkinek jó?

2014. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
79%

A vonzás törvényét használva az szerez pénzt, aki könyvet ír róla és sokat el tud adni belőle.


"ADJÁL EL NEKIK EGY DARAB KÉK EGET!" Az a legjobb üzlet.

2014. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!