Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vagyont sikerült szereznie...

Vagyont sikerült szereznie valamelyikőtöknek a vonzás törvényét alkalmazva?

Figyelt kérdés
Rengetegen fölteszik a kérdést, hogy "nálad bevált-e a vonzás törvénye?", és rengetegen válaszolják, hogy "igen, mert arra gondoltam, hogy 5-öst kapok, és tényleg 5-öst kaptam", de az ilyen szintű "sikerélmények" engem nem érdekelnek, nevetségesek. Ehhez nem kell vonzás törvénye. Arra vagyok kíváncsi, hogy valakinek gyökeresen megváltoztatta-e az életét, meg tudott-e gazdagodni. És ne írja senki, hogy neki nem fontos a pénz, ezért csak Jucit akarta bevonzani, mert körberöhögöm. Akik ilyesmikkel villognak, azok mind csak cáfolják a vonzás törvényét.

2014. febr. 12. 22:48
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
kerek 1 millió forintot vonzottam be, plusz azon felül a teljes anyagi függetlenséget 6 évnyi családtól függés, kölcsönkéregetés után...szóval igen, működik...mert a körülményeim és lehetőségeim nem változtak, csak a gondolkodásmódom, mégis hatással volt a pénzügyeimre...
2014. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
utolsó: pontosan hogyan érted ezt el?
2014. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű, abbahagytam az aggodalmaskodást és azt, hogy úgy érezzem, csóró vagyok...egyszerűen kitöröltem és azzal helyettesítettem, hogy úgyis mindig jön valahonnan...a teljes nyugalom és biztonság érzetét alakítottam ki a pénzzel kapcsolatban, és amikor elkezdett csurranni, cseppenni, akkor sem számolgattam, meg spórolgattam vele...persze nem kezdtem el új ajtókat venni meg étteremben enni minden nap, de igenis megvettem azt, ami drágább, de jobb, vagy amire épp nem volt szükségem, de megkívántam/megtetszett....mert tudtam, hogy megtehetem és úgyis mindig van és lesz elég... ez a mai napig így van...


az egymilliót nem konkrétan a pénzre való koncentrálással szereztem, hanem arra a dologra fókuszáltam, amire kellett (tanulmányok befejezése, Londonba költözés), tehát nem az összeget határoztam meg és hogy nekem kell ez a pénz, hanem azt mondtam, igenis befejezem a sulit és megyek Londonba, nem kérdés, punktum...és megjött a rávaló

2014. júl. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

"És ne írja senki,hogy neki nem fontos a pénz,stb...."

Minden ember szeretne jól élni,és sikeres életet élni. Emberi tulajdonság ez,és szerintem jogos is. Én is szerettem volna. Nekem nem sikerült. Egyik sem. Most amikor már nem vagyok fiatal,a szükséges megvan. A siker nem lett meg. Mikor eszembe jut ez... hát nem örülök. Többször előjött ez a rossz gondolat. Egyszer aztán beugrott egy másik gondolat: Igaz,hogy nem tudtam megszerezni amit nagyon szerettem volna: - gépészmérnök,és valószinű más is -,de kaptam Istentől olyan ajándékot,amit tán kevesen. És ez a tény sokat javít a rálátásomon.hangulatomon. Engem szeretnek "odaát"és egyszer majd hozzájuk mehetek."

Ha akarod tudni hogy történt,megtudhatod ÁLDÁS című írásomból mely a neten van. Nem reklámnak szántam e közlést,de mert igaz,volt bátorságom ideírni.

Kivánom,hogy javadra váljon.

2014. júl. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Üdv! Van erről egy nagyon rövid,és tanulságos kis videó.

David R. Howkins nagyon szépen elmondja,hogy miért van az,hogy működik is,meg nem is :)

A tudatossági szinttől függ,hogy működik -e,és ha igen,akkor mennyire.

http://www.youtube.com/watch?v=uDU3-trRyrA

2014. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Ahogy a 18-as, én is jógáztam és meditáltam, de azóta abbahagytam mert csak úgy dőlt a pénz és beleuntam. Jelenleg dolgozom, sokkal izgalmasabb így pénzt keresni.
2014. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Vörösmarty:

"Mi az,mi embert boldoggá tehetne? Kincs? hír? gyönyör? A telhetetlen elmerülhet benne,s nem fogja tudni,hogy van szívöröm."

2014. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Még nem találtam olyan erős mágnest, ami házhoz vonzaná a banki trezort.
2014. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Mennyit vizilófáltak itt sokan,pedig a megoldás sok száz éve adva van. " Ora et labóra."Vagyis hottentottából fordítva: Imádkozzál és dolgozzál.
2014. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Ahhoz,hogy sikeres legyél(sok pénzt keress)ahhoz nem elég a vonzás törvénye.Nem elég elhinni,tenni is kell érte.Tehát VONZÁS TÖRVÉNYE+CSELEKVÉS=SIKER(sok pénz)
2015. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!