Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » RÁJÖTTEM! Szerintem Illuminátu...

RÁJÖTTEM! Szerintem Illuminátus! Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Üdv!

16 éves srác vagyok.

Egy ideje a világnézetem megfordult, és tényleg rájöttem: HOGY EZ TÚL SZÉP, HOGY IGAZ LEGYEN!

Tehát:

Mindenki gondolom tudja,hogy a média námbörvan hírei között van a VESZÉLYES, GYORSAN TERJEDŐ INFLUENZAJÁRVÁNY.

Bp-n, a Móricz Zs. körtérnél van a sulim. Hivatalosan ettől a héttől van M.o-n a járvány. Tehát, a körtéren hétfőtől reggel 8 óra előtt több helyen is , 2-3fős kis csoportokban ACTIMEL italkákat osztogatnak a népnek. Furcsálltam is mert azelőtt soha nem láttam ilyet.Így gyanút is fogtam. Szerintetek létezik , hogy ezekbe az italokba csempésznek bele különböző baktériumokat vagy maga a vírust (valamilyen formában) ?

Előre is köszönöm!



2014. febr. 20. 20:20
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mint Illuminati nevű szervezet manapság létezik-e de az biztos, hogy háttérhatalmak vannak, és egyre jobban megfigyelik, kontrollálják az embereket. Erre legjobb példa a műholdak terjedése valamint akár a hétköznapi google streetview. Senki ne mondja, hogy megérte a googlenek a több millió liter benzin elköltése az autók üzemeltetésére, hogy csak egy átlagfelhasználó jól járjon vele és nézegethesse a házát a neten. Vannak felsőbb hatalmak, és igenis létezik a világkormányra törekvő tervek, abban biztos vagyok.
2015. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!