Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » RÁJÖTTEM! Szerintem Illuminátu...

RÁJÖTTEM! Szerintem Illuminátus! Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Üdv!

16 éves srác vagyok.

Egy ideje a világnézetem megfordult, és tényleg rájöttem: HOGY EZ TÚL SZÉP, HOGY IGAZ LEGYEN!

Tehát:

Mindenki gondolom tudja,hogy a média námbörvan hírei között van a VESZÉLYES, GYORSAN TERJEDŐ INFLUENZAJÁRVÁNY.

Bp-n, a Móricz Zs. körtérnél van a sulim. Hivatalosan ettől a héttől van M.o-n a járvány. Tehát, a körtéren hétfőtől reggel 8 óra előtt több helyen is , 2-3fős kis csoportokban ACTIMEL italkákat osztogatnak a népnek. Furcsálltam is mert azelőtt soha nem láttam ilyet.Így gyanút is fogtam. Szerintetek létezik , hogy ezekbe az italokba csempésznek bele különböző baktériumokat vagy maga a vírust (valamilyen formában) ?

Előre is köszönöm!



2014. febr. 20. 20:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagyok liberalista. Utálom az egész politikát, úgy ahogy van. De gratulálok, hisze mit kellett volna egy kölyöktől várnom? Hogy esetleg érvekkel próbáljon meg cáfolni, és nem ostoba személyeskedéssel, náci kártya érveléssel, és egy tömeg szmájlival, amítől csak még ostobábbnak és gyerekesebbnek tűnik?

"Kedves Okoskodók :) "

Most magadról, és a tudathasadás által keletkezett másik énedről beszélsz?

"A koromra rámentetek ok. Elfogadom, hisz én írtam oda. "

A korod csak bizonyítékul szolgál arra, hogy nem értesz ahhoz, amiről okoskodni próbálsz.

"Gépen keresztül pofa nagy élőbe száj elhalhat üzemmód pipa, elfogadom."

Egy anonim oldalon meg tudod állapítani, hogy ki milyen személyiség? Kész zseni vagy. Sajnálom, hogy eddig nem borultam le a lábaid elé.

" Egy szóval sem utaltam arra ,hogy ABBAHAGYOM A TANULÁST ÉS MOSTANTÓL AZ ILLUMINATINAK SZENTELEM AZ ÉLETEM."

Mi sem mondtunk ilyet.

"aki GYK-N OKOSKODIK :d"

A már előbb említett cimkézés. Ezzel semmire sem jutsz. Én is címkézek, de emellett konkrét, és helytálló érveket és cáfolatokat írok. TE NEM. Egyébként ez a legnevetségesebb és a legundorítóbb az összes olyan ostoba emberben. Ha valakire nem tudsz rácáfolni, ellene érvelni, vagy egyszerűen csak rávilágított arra, hogy hülyeségeket mondasz, mi a megoldás? Nevezd okoskodónak, minden érv nélkül, és legyél büszke magadra. Gratulálok, ismét. És sok sikert a szakmunkásképzőhöz(bocsánat a rendes munkásembereknek, akiket megsértettem azzal, hogy ezzel a gyerekkel egy szinten említettem őket).

20-asnak: Miért kellett volna komolyan vennem? Mert nem írt semmi értelmeset, és nem érvelt? Mert csak személyes tapaszalatokra alapozott? Mert habár itt nem vallja be, de magát igen nagyra tartja(szerinted miért kezdte úgy, hogy : "RÁJÖTTEM!"; és miért próbálja kérdésként ábrázolni az elméletét, csak azért, hogy utána az orrunk elé lökje, magában azt gondolva, hogy "a sok idióta ennyire sem képes"? ezt hívják nárcisztikus személyiségzavarnak)? Mert A válaszomra nem képes rendesen válaszolni, hanem liberálisnak és okoskódónak nevez, hogy ezzel magában sujkolja a saját igazát?

névte2en

2014. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért osztogatnak Actimelt, mert ez egy REKLÁMFOGÁS!!! Ennyi. Kár erre a baromságra több szót pazarolni.
2014. febr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Kedves Liberalista FELNŐTT Hozzászóló!

Nagyon köszönöm a hosszabb terjedelmű megfogalmazásod (meghatott) és nagyon örülök annak amiket írtál!

Teljes elismerésem, Te valami nagyon nagy ember lehetsz ( az írásaid alapján)

Én itt abbahagynám az egész vitát mert nem érvelek:D:D

Szóval csak annyi, hogy most sírnál mert nem tudnál szakember nélkül megcsinálni az autódat,vagy nem tudsz szerintem egy szöget sem beverni a falba.

Szóval tényleg büszke vagyok, hogy ideszóltak ilyen (kedves) emberek :)

2014. febr. 23. 14:30
 24/31 A kérdező kommentje:

Amúgy igen, nagyra tartom magam valamit elakarok érni az életben .. és nem azt ,hogy felnőttkoromba majd fiatal srácokat osszak ki , és okoskodjak :)

Köszönöm, hogy ideírtál!

2014. febr. 23. 14:33
 25/31 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok nagy ember. És megbecsülöm a munkásembereket. De konklúziót levonni mindenféle tény nélkül, hülyeség. Már pedig te ezt csinálod. Miért nem tudnék megszerelni akármit is(bár az autókat nem nagyon bírom... egyszer balesetem is volt - azóta nem ülök kocsiba)? Nyugodj meg, habár nem vagyok műszaki zseni, de azért én is tudok fizikai munkát végezni.

"felnőttkoromba majd fiatal srácokat osszak ki , és okoskodjak :) "

Inkább fiatal idiótákat. És nekem is van célom - hogy a fiatalok ne legyenek felnőttkorukban ostoba, másokat hibáztató senkik. Egyébként most komolyan te vagy felháborodva? Mert megpróbálsz egy felnőttnek okoskodni? És beszólogatsz? Nem vagy te 10 éves kiskölyök, hogy emellett bárki is elmenjen. Bár nem kétlem ,hogy értelmileg és lelkileg is egy kisgyerek szintjén állsz.

Célokkal kapcsolatban: Nekem pedig nem az az életcélom, hogy egy KÉRDEZŐPORTÁLON osztogassam az ostoba elméleteim, hogy egy joghurtgyártó szándékosan teszi az embereket beteggé(úgy, hogy alapvetően ez lehetetlen, bár nem hinném, hogy annyira jó legyél biológiából). Gondolom hogy most az a tévképzet él benned, hogy egy középkorú, munkátlan, dagadt hapek vagyok, akinek nincs élete. Hadd romboljam össze az álomvilágod: Ez a te jövőd. :)

névte2en

2014. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Bilderberg csoport egyenlő Illuminati, minden elképzelhető ,csak egy példa ,ho,gy pusztítanak bennünket, élelmiszer rákot okoz, a rák kezeléséhez szükséges italokat pedig olyan eljárással készítik ami rákkeltő.
2014. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Tipikus Budapesti hülye gyerek vagy..
2014. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Salamon Bálint ***** válasza:
Az illuminátus rend a 19. század végén felbomlott, alig pár évig működött.
2014. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

>nagyra tartom magam valamit elakarok érni az életben


Előbb érj el valamit, utána tartsd nagyra magad... Ha így, fordítva csinálod, akkor fennáll a veszélye, hogy ilyen maradsz, az pedig igen komisz sors :D

2014. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem ,miért álltok le vitatkozni egy ilyen tejfölös szájú kisgyerekkel? Aki valószínűleg most épp kint van a kertben ,és homokvárat épít a barátaival. Anyuci meg bent süti nekik a kakaós palacsintát.
2014. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!