Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » RÁJÖTTEM! Szerintem Illuminátu...

RÁJÖTTEM! Szerintem Illuminátus! Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Üdv!

16 éves srác vagyok.

Egy ideje a világnézetem megfordult, és tényleg rájöttem: HOGY EZ TÚL SZÉP, HOGY IGAZ LEGYEN!

Tehát:

Mindenki gondolom tudja,hogy a média námbörvan hírei között van a VESZÉLYES, GYORSAN TERJEDŐ INFLUENZAJÁRVÁNY.

Bp-n, a Móricz Zs. körtérnél van a sulim. Hivatalosan ettől a héttől van M.o-n a járvány. Tehát, a körtéren hétfőtől reggel 8 óra előtt több helyen is , 2-3fős kis csoportokban ACTIMEL italkákat osztogatnak a népnek. Furcsálltam is mert azelőtt soha nem láttam ilyet.Így gyanút is fogtam. Szerintetek létezik , hogy ezekbe az italokba csempésznek bele különböző baktériumokat vagy maga a vírust (valamilyen formában) ?

Előre is köszönöm!



2014. febr. 20. 20:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
az simán lehet,hogy szArCTIMEL-el mérgezik a rabszolgákat,ne vegyél belöle és szóljál a társaidnak is.amúgy mindenfélével mérgezik az embereket,ennyi szartól 100 évvel ezelött egy ember biztos 1 hét alatt elpakolt volna.de tudod az evolució, az ember hozzászokik a sok mérgező anyaghoz,a gyengébb elpusztul. pár év és a ciánt is úgy iszod majd mint gennyes koka kolát.
2014. febr. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Jótanács, tesó! Ez az egész a) igaz b) nem. De... Itt úgyse fogsz semmire menni ezekkel a dolgokkal. Van a pro meg a kontratábor sablonérvekkel, körülbelül ugyanazt kilövik egymásra, lesz 10000 hozzászólás, 0 eredmény, pár lila arc, meg egy űrlényszemüveges, creepy csaj, aki erre élvez. Ennek itt nincs haszna, de tényleg
2014. febr. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
A kiskésit! Te aztán nagyon rafkos gyerek vagy! Töled reszkethet az összes Illuminátus!
2014. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%
Tényközlés következik: amikor kihozták az Actimelt, kísérleteztem vele. Ittam 1 hétig, aztán olyan beteg lettem (mandulagyulladás, felső légúti hurut), mint előtte soha. Amióta viszont kerülöm az Actimelt, és C vitaminból beszedem a hivatalosan ajánlott dózis tizenhétszeresét, azóta semmi bajom sincs... Az Illuminati - ról nem tudok nyilatkozni, de az Actimel szerintem inkább árt, mint használ.
2014. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

>Mellesleg amít manapság tanítanak KAMU.


Oké, 16 éves vagy, de azért ez egy 16 évestől is primitív megnyilvánulás.


>HOGY EZ TÚL SZÉP, HOGY IGAZ LEGYEN!


Irreleváns szenzacionalizmus (nézz utána, ha nem érted). Ez nem érv, nem jelent semmit.


>VESZÉLYES, GYORSAN TERJEDŐ INFLUENZAJÁRVÁNY


Gondolj arra, hogy egészen pontosan mi értelme van influenzával fertőzni a népet. Milyen terv részét képezné ez? Kinek éri meg? Mit érnek el vele? Egy csomóan jól betegek lesznek egy hétig, aztán meggyógyulnak. Nekem nem tűnik annyira ördögien ravasz és gonosz tervnek.


>Szerintetek létezik , hogy ezekbe az italokba csempésznek bele különböző baktériumokat vagy maga a vírust (valamilyen formában) ?


Éppenséggel lehetséges, de nem utal rá semmi. Semmi sem támasztja alá, hogy így lenne, és semmi sem zárja ki, hogy ne így lenne. Teljesen értelmetlen és hibás ilyesmit feltételezni.


Tudom, hogy 16 évesen eléggé ostoba még a germek (én is az voltam, nyugi), de ennél tényleg értelmesebben tölthetnéd az idődet, és gondolkodhatnál egy fokkal logikusabban.


Ha troll, akkor 3/10.


Ignoramus

2014. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

A világ tele van olyan események láncaival, aminek a következtében valaki gazdagabb lesz, valaki szegényebb. Ez így működik. A feltevésed lényegében helytálló lenne, de ha más termékekből közelítjük meg az események láncolatát, akkor igen, mérgezik az embereket és egyre több a betegség, az olyan betegség ami 50-100-150-200 éve nem volt. Az hogy pontosan kik azok akik ezt teszik velünk, egyszerű, az a gazdag réteg, aki ebből jól jár.

Csak hogy megértsétek: 1: olyan vegyi anyagot tesznek az ételbe amitől csak akkor betegszel meg, ha a szervezetedbe kerül; 2: ennek következtében elmész egy orvoshoz; 3: az orvos felír gyógyszert; 4: megjavulsz vagy nem vagy olyan örökletes állandó betegséget szenvedsz el ami, csak a gyerekedben fog előfordulni.

A gyógyszergyártó cégek kamatoznak ebből a legjobban. Nagyon jól tudja mindenki, hogy minden az egész világon, egy azon csoport kezében van, akik minden kis apró lépéssel jól járnak. De kérdem én, ha egyáltalán nincs ilyen akkor, honnan és miért kerül elő a különböző vírusok tömkelege? Miért gyártunk és eszünk szart? Az egész egy jól kitervezett ördögi kör. Csak kutassatok a dolgok után, olyan után, ami nem kevert nagy port a médiában. Abban van egy kis igazság. Nem kell egyből leszólni valakit, mert elkezdte használni az eszét és egyből nevetség tárgyává tenni.

2014. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
39%

Ja de jó, van egy 16 éves zsenink, aki meg tudja mondani, hogy az iskolában mit tanítanak. De jó! Taníts még, mester!

De a főbb tévedéseid, hibáid:

1) "HOGY EZ TÚL SZÉP, HOGY IGAZ LEGYEN!"

Rossz hozzáállás. Ignoramus már kifejtette. Plusz érvelési hiba is: Középutas érvelés. Tömören: A szélsőségek nem lehetnek igazak.

2) "Furcsálltam is mert azelőtt soha nem láttam ilyet."

Akkor jobban kéne figyelned. Kb. éveénte szoktam látni, hogy osztogatnak valahol a városban ilyen actimeles flaskákat(amely előszeretettel él a biohantának nevezett kereskedelmi trükkel). Van, hogy a Metropol újság mellé adnak, van, hogy csak maga a gyártó oszogatja.

4) 16 éves létedre még mindig nem tudod, hogy az influenzajárvány vírusos(és hogy a 'maga' szót hogyan kell ragozni)? Enyje. Tudod, a vírusnak nincs anyagcseréje.

11-es: Gratulálok, sikerült megforgatnod Darwint a sírjában. Úgy tűnik, ugyanolyan hadilábon állsz a biológiával, mint a kedves kérdező.

16-os: Te pedig szintén hülyén érvelsz. Hallottál már a "Te is" érvelési hibáról? Na, azt követed el.

Annyira imádom, amikor ilyen kis zsenik megszállják a gyk-t, úgy, hogy tisztában sincsenek az alapvető fogalmakkal. Gondolom, hogy a kérdező is úgy érezte, hogy megvilágosult. Hadd törjem össze az "álomvilágod"! Ha tényleg létezik háttérhatalom, az pont azért háttérhatalom, mert nem tudunk róla semmit. Az Illuminati egy régi rend, ami semmi ártalmas dolgot nem képes csinálni. Egyébként szerintem jól is jönne egy-két embernek egy tetszetős Darwin-díj. Az emberiség még mindig a középkorban van, és ameddig az ember nem képes felelni a hibáiért, hanem valami olcsó bűnbakot talál ki, és nem bízik meg a másikban, ne is akarjon fejlődni. Ha meg valaki a gyógyszergyárakat tartja a gonosznak, próbáljon rendesen érvelni, vagy pedig ne szítson vitát. Köszönöm.

névte2en

2014. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Nos hát köszönöm a válaszokat, nagyon érdekes amit írtatok.

Kedves Okoskodók :)

1. A koromra rámentetek ok. Elfogadom, hisz én írtam oda.

2. Gépen keresztül pofa nagy élőbe száj elhalhat üzemmód pipa, elfogadom.

3. Egy szóval sem utaltam arra ,hogy ABBAHAGYOM A TANULÁST ÉS MOSTANTÓL AZ ILLUMINATINAK SZENTELEM AZ ÉLETEM. Szóval hát nem nagyon lepődtem meg, de köszönöm :)

2014. febr. 21. 21:35
 19/31 A kérdező kommentje:
18:16-os amúgy a te hozzászólásodat találtam a legérdekesebbnek. Szép volt, de te is valami Liberalista elvont személy lehetsz aki GYK-N OKOSKODIK :d
2014. febr. 21. 21:41
 20/31 anonim ***** válasza:

Mert szerinted liberalista=az, aki kapásból hülyének hiszi azt, aki ilyenekről beszél?

Am láttam már olyan embert, aki nagyon elment ebbe az irányba, mint amerre szerintem te indulsz most. Nem jó. Akkor se jó, ha igazad van, mert ezzel nem érsz el semmit. Van, aki hülyének fog hinni, más elindul arra, amerre te, de az egész nem ér semmit. Hangulatelcseszésre jó

2014. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!