Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem látom a vonzás...

Miért nem látom a vonzás törvénye működését?

Figyelt kérdés

Magukat médiumnak tartó írók, előadók világszerte azt hirdetik, hogy igenis te teremted a valóságod, mindent megkaphatsz, csak koncentrálj, érezz örömet stb.


Ezzel szemben: ha örömmel vágok bele valamibe, abból semmi nem szokott lenni. Ha meg dühből csinálom, akkor gyakran sikeresebb vagyok. Erre lehet azt mondani, hogy "azért, mert így gondolod", de nem, mert amikor nem így gondolkodtam, akkor is ez ment általában. Csomószor tök bizakodó, lelkes, optimista voltam, mégsem eredményes. Máskor meg akkor történik valami váratlan jó, ha rezignált vagyok.


Vagyis majdhogynem az ellenkezőjét tapasztalom annak, amit a guruk állítanak.



#vonzás_törvénye
2014. aug. 15. 12:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
60%
Most ez egy valódi kérdés amúgy, vagy kérdésnek álcázott vélemény?
2014. aug. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
21: amúgy mi az a nagy, csodálatos dolog, amit neked sikerült bevonzani?
2014. szept. 11. 10:45
 23/41 anonim ***** válasza:

Kérdező, összetévesztesz valakivel, én nem használom a Titok módszerét, és ezt írtam korábban: "Se a Titok mellett, se ellene nem vagyok. De mindenféle varázslattól függetlenül azért a többség esetében úgy szokott lenni, hogy ha lazán és jókedvvel áll hozzá a dolgokhoz, akkor flottabbul mennek,"

Csak azért kérdeztem, hogy kérdésnek álcázott vélemény-e, amit kiírtál, mert úgy tűnik, mintha nem igazából kutatnád a témát, hanem csak az elégedetlenségednek adnál hangot, mert nem jött össze a vágyad. De ha tévedek, akkor bocs, csak valahogy ez jött le. Mert szerintem aki igazán választ keres, az nyitott, azaz pártatlan, még nem foglalt állást. Ha meg már állást foglalt, akkor meg felesleges kérdést feltenni.

2014. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Szerintem nem felesleges kérdést feltenni. Ha ateista vagy, attól még nyugodtan megkérdezheted egy hívőtől, hogy ugyan miért nem látod Isten létezésének jelét. Ez egy teljesen indokolt, releváns kérdés.
2014. szept. 11. 18:25
 25/41 anonim ***** válasza:
Jogos. Csak lényeg, hogy ne süket fülekre találjon a válasz, mert akkor hiába törte magát a válaszoló. :) Bár én sokat nem tudtam segíteni, mert számomra is homályos ez a vonzás törvény. Végülis utólag bármit rá lehet fogni, azt is, ha sikerül valami, akkor működik, és azt is, ha nem sikerült, akkor biztos nem akartad elég erősen. Azt meg sose tudhatja meg az ember, hogy "mi lett volna, ha...". Csak találgatni lehet.
2014. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 miklos varga válasza:
Elore is elnezest kerek, hogy nincsenek ekezetek. A mediumok es a guruk tulnyomo resze uzleti alapon foglalkozik a temaval ezert jol csengo reklamokat kell keszitsenek, hogy eladhassak konyveiket es tanfolyamaikat. Ettol fuggetlenul a vonzas torvenye letezik viszont ez csak egy a sok torveny kozul. Az emberi elmenek azaz belso vilagunknak ugyanugy megvannak a torvenyei mint a kulso vilagnak(gravitacio, elektromagnesesseg stb). Szemelyszerint nekem nem tetszik ahogy a vonzas torvenyet az egekig emelik es azt mondjak, hogy ha megismered es megtanulod "hasznalni" az univerzum majd mindent megad amit csak kivansz. Az en esetemben nem mukodott , legalabbis nem ugy ahogyan azt a konyvek irjak vagy a tanfolyamok tanitjak. Szerintem a talalassal az a legnagyobb gond, hogy inkabb ezoterikus mint tudomanyos es ezert en es velem egyutt sokan nem tudnak hinni benne. Feltetelezem kedves kerdezo, hogy azert foglalkozol a temaval mert jobba szeretned tenni az eleted egyes teruleteit, ehhez viszont a vonzas torvenye nem biztos, hogy eleg. Ahhoz, hogy sikeresebb legy, hogy konnyebben , gyorsabban es hatekonyabban vegezd a munkad vagy erd el a celjaid , inkabb azt javasolnam, hogy tanulj meg eloszor gondolkodni azaz tanuld meg hasznalni az elmed. Erre rengeteg valodi tudomanyos modszer van mint pl. ez [link] Sajnos csak angolul van de ha erdekel a tema es vannak kerdeseid szivesen segitek.
2014. szept. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp: Lehet, hogy az van, hogy amikor bizakodóan állsz hozzá, az hiába pozitív, de "kapni" akarsz olyankor (az eredményt egy külső dologtól megkapni), vagyis kívülre helyezed a hatalmat, viszont amikor dühös vagy, akkor nem érdekel, hogy vajon sikerülni fog-e, csak egyszerűen teszed, amit tenned kell, tehát "adsz" és az akaratordat nem helyezted kívülre. (Aki kap/vár/remél = tehet-etlen. Aki ad/tesz = tehet-ős.)
2014. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

"az hiába pozitív, de "kapni" akarsz olyankor (az eredményt egy külső dologtól megkapni),"

Úgy értem, akkor is tettél érte, hogy elérd, amit akarsz, de ha az emberben ott vannak a "vajon el fogom érni?" "ugye sikerül majd?" "de jó lenne, ha..." kérdések/vágyakozások, akkor máris kapni akar, tehát a saját hatalmát/akaratát kiadva ezzel a kezéből egy külső erőhöz rimánkodik kimondatlanul, anélkül, hogy ez tudatosodna benne.

2014. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
59%
A vonzás abból áll összeg, hogy vágy+hit+elvárás. Ha valamelyik hiányzik, akár a belevetett hit, nem fog működni. Valóban el kell hinni, hogy megtörténik!!!! Ez hit és a várt eredmény elképzelése a nehéz része, legalábbis nekem. De apróbb dolgokban nálam már bebizonyosodott, hogy működik.
2015. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Te az én emberem vagy kérdező, mert van bátorságod vizsgálni a (kívülről befolyásolt és irányított) közmegegyezés dolgait, nézeteit, vélekedéseit, hiteit.

Maradj ilyen és tudd: egy többet ér tízezernél, ha különb náluk. A saját utadon járj! (más nem adatott neked)

A többiek? Nekik nincs semmilyen útjuk. (mivel a mások feltételezett útjain próbálnak járni… persze sosem sikerül...)

2015. jan. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!