Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem látom a vonzás...

Miért nem látom a vonzás törvénye működését?

Figyelt kérdés

Magukat médiumnak tartó írók, előadók világszerte azt hirdetik, hogy igenis te teremted a valóságod, mindent megkaphatsz, csak koncentrálj, érezz örömet stb.


Ezzel szemben: ha örömmel vágok bele valamibe, abból semmi nem szokott lenni. Ha meg dühből csinálom, akkor gyakran sikeresebb vagyok. Erre lehet azt mondani, hogy "azért, mert így gondolod", de nem, mert amikor nem így gondolkodtam, akkor is ez ment általában. Csomószor tök bizakodó, lelkes, optimista voltam, mégsem eredményes. Máskor meg akkor történik valami váratlan jó, ha rezignált vagyok.


Vagyis majdhogynem az ellenkezőjét tapasztalom annak, amit a guruk állítanak.



#vonzás_törvénye
2014. aug. 15. 12:04
1 2 3 4 5
 41/41 huskyloverapach ***** válasza:

Nem valami jó példa de minden gépes játékal ami tetszik játszok.(terraria, minecraft,darkorbit) és legalább annyit utána olvasok a témának kívûlrôl fujom a százalékos droppolását a mobok nak de játszani már joval kevesebbet játszom.

Ezt csak azért írom kedves kérdezô hogy vannak olyan emberek akik csak foglalkoznak a témákkal és nem probálják ki vagy csak épphogy.

40-es neked meg csak ajálom a vonzás törvenyét. :) De a tudatalattidban használod is mert elégedett vagy az életeddel ezért vonzod a boldogságot.

2015. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!