Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye kinél müködött...

Vonzás törvénye kinél müködött? Most olvasom a Titok cimü könyvet

Figyelt kérdés

#könyv #titok #Vonzästörvénye
2016. ápr. 28. 19:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
2.hogy érted,hogy bevonzottad amitöl fëltël?Magát a tényt értem,csak azt nem,hogy ugye nem ugy,hogy rosszul használtad ezt a vonzás törvényét?
2016. máj. 3. 22:53
 12/25 anonim válasza:
100%
Én nem hiszek benne. Legalább is abban amit elmondtak abban a filmben, illetve könyvben. Szerintem oltári nagy marketing marhaság az egész. Az, hogy én a gondolataimmal materiális javakat szerezhetek ez egy akkora nagy butaság. De tényleg, az univerzum nem ismeri a pénz fogalmát. Számára nem létező dolog ez. Ez csak a mi tudatunkban létezik. De ugyanígy semmilyen tárgy sem. Az a tárgy szintúgy a mi tudatunkban létezik. Az egyetemes tudat nem teremt nekünk ferrárit. Egy dologban viszont egyetértek, mégpedig avval, hogy létezhet a vonzás törvénye. Csak inkább szellemi mint sem anyagi javakkal szolgálva. Gondoljatok csak bele. létezik már anyagi vonzás a gravitáció által. Szellemi tudás szintjén valóban megtörténhet az, hogy a tudat, mint olyan letud hívni olyan dolgokat MELYEKET tud "kamatotatni" az anyagi valóságban. Ez lehet egy ötlet, egy zenemű, egy vers.
2016. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Kelemen Kornél válasza:
100%

Rá kell érezni.

Amikor elolvastam, végig az volt az érzésem, hogy valami sz@r teleshopos reklámot olvasok.

Igazából nem lehet pontosan elmagyarázni hogy mit kell tenned, ezért ez a könyv is csak ismétel, sulykol.

Viszont ha elvonatkoztatsz attól hogy milyen a nyelvezete és ráérzel hogy miről is szól, akkor megérkeztél.

Ne olvasd gyorsan (néhány óra alatt túl lehet jutni rajta). Én napokig olvastam ráérősen, elmélkedve és amikor végeztem, gondoltam valamire amit lehetetlennek tartottam.

Pár órán belül megtörtént.

Azóta nem mondom, hogy mindenben tudom használni de vannak olyan területek, amik nem hagynak nyitott kérdéseket.

Tényleg megváltozott az életem!!!

2016. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 KLPeter válasza:
100%

Nos, ez egy érdekes téma. Nálam általában működik... csak sajnos általában negatív dolgokra gondolok, alapvetően pesszimista vagyok :D Most konkrétumok nélkül leírom hogyan működik nálam, remélem érthető lesz.


A lényeg az, hogy van egy esemény aminek bekövetkeztének tudjuk a valószínűségét. Na most mikor állandóan ennek az eseménynek a bekövetkezésére gondolok, akkor az a várt valószínűségnél jóval gyakrabban következik be... amit én a "vonzás törvényével" magyarázok, hiszen milyen más dolog miatt térne el ennyivel a statisztikától.


Egyébként ha érmefeldobással pl. ezt ki szeretném próbálni, ott nem működik.. mert hiába próbálom elhinni, hogy na most mindig fejet dobok.. nem tudom őszintén elhitetni magammal... így vagy ezért, vagy azért mert nem is létezik vonzás törvénye érmefeldobásnál kb. 50/50-re jön ki a dolog.

2016. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszek abban,hogy ha elképzelem,hogy gazdag leszek azis leszek. Engem nemis a pénz érdekel. Hanem egy konkrét munka és egy konkrét szemëly. Ilyesmi létezhet? Rettegek a negativ kimenetelektöl és attol tartok,hogy vonzás ide vagy oda,az fog történni.Hogy hiába érzem a szivem mélyén,hogy megkell,hogy kapjam a munkát mégis félek,hogy nem fogom.ezért nem merek elmenni a megbeszélésre. És hiába van,hogy annyira szeretem azt az embert félek,hogy soha nem fog ugyanigy érezni.
2016. máj. 4. 15:28
 16/25 Gergőgergő válasza:
100%

Például. A munkába menet (kb.15 perc) ismételgetem,hogy "egészséges vagyok,szeretem a pénzt és szerencsés vagyok.

A "tudatalattim" elhiszi,mert ezt "hallja"! A fizumból félretett pénzt annak adom,aki kéri. Általában koldusok,kéregetők. Ugyanígy elhitetem magammal,hogy gazdag vagyok,mert lám,én tudok adni. És bizony 10-szer százszor visszaadja az univerzum. Egy konkrétum is.Amikor elkezdtem ezt,találtam 150 dollárt. A házam ablakait (4 nagy, egy kicsi) már ki kellett cserélnem. Abból a 150 dolcsiból megvettem a kicsit. Nagy sóhajt vettem és elgondolkodtam,hogy mikor lesz meg a 4 nagy... A következő tavasszal a lányom felajánlotta,hogy ha én veszek egyet,akkor ő kettőt,a vejem pedig egyet. Persze,hogy benne voltam. Tehát kértem és meg is kaptam.

Mindig,ha valami történik velem,(még ha rossz is (pedig rossz nem is létezik,de ez már egy más téma))"analizálom",hogy mi ebben nekem a jó.És mindig találok pozitív dolgokat. Ha pedig jó történik velem,annak tudom be,hogy ezt így akartam,mivel ezt kértem. Így van több pozitív gondolatom és anyagilag is így gyarapszom. Az ablak persze csak egy példa volt a sok közül. :)

2016. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

szia,kedves Kérdezö

persze nem ugy müködik,ahogy te értelmezed,elképzeled a pénzt és meglesz...hanem

csak jo dolgokra gondolj az elképzelt älläsra,mintha mär meg is lenne pl.milyen szerencsés vagyok,hogy ilyen munkäm van,amit szeretek,jol fizetnek,kedvesek a kollegäk,örömmel megyek dolgozni...de jo nekem, töltse el häla a gondolataidat a titok könyv NEM JO,nem elég érthetö mindenkinek,tulzottan amerikai gondolkodäst tükröz..,, hurräää optimizmus,,ehhez viszont nem lehet csak ugy alkalmazkodni egy magyarul nevelkedett embernek,a magyarok ältaläban pesszimistäk..nekem 3 honap mulva kezdett müködni,és azota is 7 éve,sok pozitiv élményem volt e miatt..külföldre kerültem,jo älläsom lett élvezem,hogy itt vagyok, nem hallgatom meg a nyafogäsokat a barätokat is leällitom,persze van rosszabb napom is,de tullépek a gondon..megnézek egy vidäm filmet,vagy régi kabaré müsort...igen elvesztettem néhäny ismerösösmet,de jöttek ujak is...65 éves vagyok,jol birom magam,nem nyafogok,nem szaladgälok orvoshoz egy hapcizäs miatt,nézem a szép häzakat élvezem a rigok énekét,van egy madärdalos cd-m is...nem érdekel a politika,régi irók regényeit olvasom,akik még szépen tudtak beszélni,nem käromkodom,gyakran segitek tettekkel, NEM pénzzel..mindent visszakapsz az univerzumtol..a jot is rosszat is olvasd el inkäbb: kérd és megadatik cimü könyvet

2016. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
Kerdezo!Nem tudom hogy lattad-e a titok c.filmet vagy csak a konyvet olasod,de ha egy munkat es egy konkret szemelyt akarsz bevonzani mindenkepp legy optimista es ugy gondolkodj az egeszrol mintha mar meglenne, a tied lenne.Ha tartasz tole hogy nem sikerul akkor is vonzasz csak az ellenkezojet,tehat ne sikerul.Gondolkodj,almodj,vizualizalj es torold a negativ gondolatot,mert megvalosulnak.Ra kell erezni de remek agytorna.
2016. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
A kérd és megadatik cimü könyvet hol találom? Nem magyarországi vagyok. A Titok filmet nem láttam,csak a könyvet olvasom. A személyel kapcsolatban van a legnagyobb problémám. Nem tudom ilyen fajta tapasztalata van e valakinek. Az logikusnak tünik,hogy a pozitiv gondolkodású emberek boldogabbak,kivülállóként úgy tünhet,hogy tökéletes az életük,de szerintem csak arról van szó,hogy nem hagyják,hogy a rossz dolgok lehuzzák öket. De mivan az ilyen depressziós emberrel mint én?Aki tudja mennyi jó dolog van az életëben,de megszakad a szive azért az egyért amit nem kaphat meg,pedig mindennél jobban szereti
2016. máj. 5. 10:27
 20/25 Gergőgergő válasza:
100%

Szervusz Kérdező!

Egyedül csak te tudod megváltoztatni magadat. Segíthetnek barátok,de csak te dönthetsz a saját sorsodról. Azt írod,depressziós vagy. Az is maradsz,ha így gondolod...

Ha nem tudod megkapni azt,amit nagyon szeretnél,engedd el.Semmi értelme a további meddő akarásnak,mivel ezzel csak a depressziódat növeled.

Persze ez nem megy az egyik napról a másikra...

2016. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!