Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a véleményetek a Titokról?...

Mi a véleményetek a Titokról? Konkrét személyt sikerült már bevonzanotok vele?

Figyelt kérdés
Én most néztem meg a filmet és felkeltette az érdeklődésem a könyvet még nem olvastam, de be fogom szerezni. Engem érdekelne, hogy akinek van sikerélménye azzal kapcsolatban, hogy bevonzott egy elérhetetlennek tűnő személyt az megosztaná velem a tapasztalatait. A volt barátomat szeretném bevonzani 7 évig voltunk együtt.
2017. jan. 7. 23:17
1 2
 11/12 Karenjeans87 ***** válasza:
Nem elég akarni, tenni is kell érte! Mármint, ha a volt barátod nem jár valakivel, vagy lehet már felesége is van. Nem lehetne mégis új életet kezdened, lapozni, s pozitív gondolatokkal, nyílt szívvel és szemmel újat keresni?
2017. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sikerülni fog! - ha teljesül az alábbi feltétel:

közösen megdöglesztett kutyátokat életre tudod kelteni!

.

A töltött káposzta finomabb lesz a felmelegítéstől, a kapcsolat rosszabb.

Valami oka csak-csak volt szakításotoknak.

Hihetetlen hazugság lenne azt állítani, hogy a 7 év alatt egyszer sem volt nézeteltéréstek, ami netán még veszekedésbe is torkollott.

A felmelegített kapcsolatban aztán ha hasonló történik, mindkettőtöknek eszébe jut: volt már ilyen, szakítás lett a vége. Ez pedig mérgezné a régi-új kapcsolatotokat.

2017. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!