Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja elkezdtem alkalmazni a Titkot, volt,hogy egy nap alatt kétszer hanem háromszor is megnéztem. Elkezdtem alkalmazni és volt egy két dolog ami valóban be is vált.

Elkezdtem vezetni egy kis napló szerűseget, leírtam ,hogy miért vagyok hálás az életemben, majd több random oldalra írtam a Titokból idézeteket is.

Leírtam a 2019-es céljaimat is , aminél az elsó helyen a jogosítvány megszerzése van.

Azt hozzá kell tennem, hogy Szegedi vagyok és itt alap a 2-3 bukás...Sajnos. De inkább a 2, de mind1 is.

Az első kettő vizsgán ugyanaz a Vb húzott meg. Az első vizsgámon jogosan buktatott , de a 2.-on nem. Azóta sem tudom miért buktam.

Viszont a 3.nál a vizsga előtt felhívott az oktatóm,hogy az egyik legjobb fej vb lesz.

Annyira pozitívan és jó kedvűen mentem vizsgázni ,hogy örömömben még el is sírtam magam, mivel 1000%-ig biztos voltam bennem ,hogy ma meg lesz. Még a naplómba is beleírtam dátummal nagybetűvel ,hogy “úristen ma meg lesz”.

Álmom a jogosítvány és,hogy vezedhessek, de tényleg.

Erre harmadjára is megbuktam. És annyira mérges voltam erre a vonzás törvényére ,hogy elmondani nem tudom. Egyáltalán nem számoltam azzal a ténnyel,hogy megbukok.

Még Vision boardot is csináltam melyre felraktam álmaim autóját ami egyben a jogosítványt is szimbolizálta.

Csalódott vagyok és kezdem azt hinni, hogy az egész egy átverés.

Kérem szépen,hogy olyanok írjanak akik tudják miről van szó és esetleg tanácsot tudnak adni .

Mert közben hiányzik a kis naplóm amit mérgembe bevágtam a szekrény legaljára valamint a vision boardot feldobtam a szekrény tetejére, az autóról a képet is darabokra téptem.

Nem tudom mit csináljak , ennél jobban már tényleg nem tudok pozitívabb lenni és ennél jobban hinni valamiben. 22/L

Köszönöm ha elolvastad! :)



2019. márc. 23. 19:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Red Vixen, én szeretem a válaszaidat, de ezt most túltoltad egy csöppet.
2019. márc. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%

Amit rendszeresen elhallgatnak a titokkal és a vonzás törvényével kapcsolatban:

Áldozatot kell bemutatni. Ha nem mutatsz be áldozatot, akkor nem lesz eredmény. Mert mindennek ára van.

2019. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Igyekszem akkor változtatni és nem rágörcsölni! :) köszönöm a sok választ, rengeteget segítettetek! :)

Ha van még esetleg valakinek plusz tanácsa , szívesen várom őket! :)

2019. márc. 24. 12:23
 14/22 anonim ***** válasza:
Olvasd ek a Kérd és megadatik cimű könyvet.
2019. márc. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenképp! :) Köszönöm az ajánlást:)
2019. márc. 26. 02:20
 16/22 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2019. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem voltam azóta vizsgázni, pihentetem a vezetést most. Majd április 10.-e után megyek.:)
2019. ápr. 3. 06:06
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerült azóta? :)

Én is alkalmaztam a vonzás törvényét a vizsgámon, igazából nem tudom, hogy mi a pontos titok, csak azt tudom elmondani, én hogyan alkalmaztam. Én már hetekkel, hónapokkal előtte hangoztattam, hogy elsőre át fogok menni, x nap után (vizsga napja után) már szabadon vezethetek, amerre akarok... Ilyenkor mindig kaptam a megjegyzéseket, hogy ne bízzam el magam annyira, ne igyak előre a medve bőrére stb., de szerettem volna magamat is meggyőzni erről. :) Egy idő után már annyira hittem benne, hogy 100%-ig biztos voltam benne, hogy sikerülni fog, nem volt B tervem. Csak aznap, amikor már izgultam, jutott eszembe, mi van, ha mégsem sikerül?! De sikerült ezeket a gondolatokat kicserélni pozitívakra.

Szerintem nagyon rágörcsölhettél a jogosítványszerzésre, amiatt nem sikerülhetett. A vonzás törvényében nagyon fontos, hogy el tudd engedni azt, amire vágysz. Furcsa dolog ez, de tényleg így működik. :/ Ennek lényege, hogy tudj úgy is boldog lenni, hogy nincs jogosítványod. Ne kösd a jogsihoz a boldogságodat, sikerérzetedet, élvezd és értékeld azt, ami már jelen van az életedben.

Nekem is mindig akkor sikerül valamit bevonzanom, amikor már igazából lemondtam róla, nem is olyan fontos, hogy az enyém legyen. Aztán persze örülök, amikor hirtelen bevonzom az életembe. :D

Sok sikert, és higyj a vonzás törvényében, mert valós dolog, csak ki kell tapasztalni, hogyan is kell használni! :)

2019. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Még nem voltam vizsgázni azóta, kicsit pihentettem, most úgy érzem ,hogy elengedtem már ezt dolgot. Nem olyan értelembe,hogy már nem érdekel,hanem úgy értem,hogy egyáltalán nem stresszelek rá, úgy vagyok vele ,hogy egyszer csak átengednek. :D

Nem sietem el, még van egy évem megcsinálni , csak összejön már !:D

Írni fogok ide ,ha meglett és nem felejtem el!:)

2019. ápr. 26. 13:33
 20/22 A kérdező kommentje:

Ma voltam vizsgázni negyedjére és sikerült😍

Nagyon ideges voltam előtte mert az oktatóm mondta,hogy ketten fognak beülni hátra mert a vb-t is viszgáztatni fogják. Ezután teljesen összeomlottam mondom kész vége megbukok, aztán ötödjére szintén esélytelen két vb-vel, szóval ebből PAV lesz. Sírtam , fájt a hasam minden.

Aztán jött a vb és közölte hogy aki őt nézte volna egy másik oktatót választott így csak hárman megyünk. Én meg így ÚRISTEN KÖSZÖNÖM!!!!

És SIKERÜLT. El sem hiszem még mindig!! :D

Köszönöm mindenkinek a sok tanácsot, tényleg elkellett engednem egy kicsit és nem annyira rágörcsölni. :)

És képzeljétek rá pár órára hívott az oktatóm ,hogy utána már végig beült melléjük ez a csávó, csak engem hagyott ki! :D

Köszönöm univerzum és nektek is!:)

2019. máj. 2. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!