Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja elkezdtem alkalmazni a Titkot, volt,hogy egy nap alatt kétszer hanem háromszor is megnéztem. Elkezdtem alkalmazni és volt egy két dolog ami valóban be is vált.

Elkezdtem vezetni egy kis napló szerűseget, leírtam ,hogy miért vagyok hálás az életemben, majd több random oldalra írtam a Titokból idézeteket is.

Leírtam a 2019-es céljaimat is , aminél az elsó helyen a jogosítvány megszerzése van.

Azt hozzá kell tennem, hogy Szegedi vagyok és itt alap a 2-3 bukás...Sajnos. De inkább a 2, de mind1 is.

Az első kettő vizsgán ugyanaz a Vb húzott meg. Az első vizsgámon jogosan buktatott , de a 2.-on nem. Azóta sem tudom miért buktam.

Viszont a 3.nál a vizsga előtt felhívott az oktatóm,hogy az egyik legjobb fej vb lesz.

Annyira pozitívan és jó kedvűen mentem vizsgázni ,hogy örömömben még el is sírtam magam, mivel 1000%-ig biztos voltam bennem ,hogy ma meg lesz. Még a naplómba is beleírtam dátummal nagybetűvel ,hogy “úristen ma meg lesz”.

Álmom a jogosítvány és,hogy vezedhessek, de tényleg.

Erre harmadjára is megbuktam. És annyira mérges voltam erre a vonzás törvényére ,hogy elmondani nem tudom. Egyáltalán nem számoltam azzal a ténnyel,hogy megbukok.

Még Vision boardot is csináltam melyre felraktam álmaim autóját ami egyben a jogosítványt is szimbolizálta.

Csalódott vagyok és kezdem azt hinni, hogy az egész egy átverés.

Kérem szépen,hogy olyanok írjanak akik tudják miről van szó és esetleg tanácsot tudnak adni .

Mert közben hiányzik a kis naplóm amit mérgembe bevágtam a szekrény legaljára valamint a vision boardot feldobtam a szekrény tetejére, az autóról a képet is darabokra téptem.

Nem tudom mit csináljak , ennél jobban már tényleg nem tudok pozitívabb lenni és ennél jobban hinni valamiben. 22/L

Köszönöm ha elolvastad! :)



2019. márc. 23. 19:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Látod, ennyi az egész.

Gratulálok.

2019. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Már teljesen megtanultam alkalmazni a vonzás törvényét!:)

Köszönöm!:)

2019. júl. 14. 07:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!