Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvásparalízist lehet valahogy...

Alvásparalízist lehet valahogy előidézni?

Figyelt kérdés

Még sose volt, pedig sokszor tudatosan álmodom, és azt hallottam, hogy olyankor megnő az esélye, de nekem mégse volt. Annyira át szeretném élni, megöl a kíváncsiáság. Hogy csináljam?

Mondjuk ma éjjel jó lenne. :)



2021. márc. 9. 15:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Erdekes hogy sokan a haton alvast irjak, nekem ugy sosem volt még, csakis oldalfekvesben, pedig volt mar egy parszor. :D Semmilyen plusz korulmeny nem volt, ami elovalthatta volna egyebkent, mint amiket pl irtak elottem. Es nem egy jo elmeny, nem olyan mint a tudatos almodas, ezt nem lehet ugy “eloidezni”, hogy na most akkor hangokat hallok, meg nyomas erzest. :D
2021. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
28%

Azért köcsögnek sem kell lenni. Oké, van ilyen kérdésből 1000+, de ha érdemi választ nem tudsz adni, akkor max annyit mondj, hogy "édes szívem, ebből a kérdésből 1000+ van az oldalon, nagyon sok friss is van köztük, használd az oldal funkcióit egészséggel, és keresd őket vissza!"

Tehát hogy et ennyi lenne, nem kell itt fröcsögni szegény kérdezőre xd

4-es és 14-es válaszoló voltam. 🤞

2021. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ne akard átélni, borzalmas érzés
2021. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott lenni, ha úgy alszom el, hogy stresszes vagyok, vagy negatív gondolataim vannak. És persze maga az élmény se sokkal jobb, nagyon para tud lenni.
2021. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

33 a kíváncsiság ugye erősebb.

34 nekem csak rémálom szokott úgy lenni.

2021. márc. 9. 22:14
 36/39 anonim ***** válasza:
youtube
2021. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
33-as csak akkor borzalmas erzes ha a tudatalattira hagyod
2021. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Én éjjel nem merném kipróbálni nagyon max napközbe. De remélem tudod hogy elég félelmetes dolog ez. Inkább napközbe próbáld ki
2021. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem sikerült egyébként. Na hajlik rá a szervezetem úgy tűnik.
2021. ápr. 12. 19:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!