Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen jeggyel volt kapcsolato...

Milyen jeggyel volt kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

A szexkapcsolatra is kivancsi lennek ami hosszabb rovidebb tavu volt... es kerlek irjatok le nektek mi a jegyetek ha valaki tudja aszcendenssel is :)


Nekem:

Kapcsolatom volt: 2 dupla vizontovel, 2 bikaval akik kozul az egyiknek rak mig a masiknak skorpio volt az aszcendense.. most egy dupla kossal emesztjuk egymast:)


Szexkapcsolat vagy rovidtavon lefutott dolog volt: 2 vizontovel az egyiknek sajnos nem tudom, mig a masiknak rak az aszcendense, egy szuzzel, ket oroszlannal..


En rak vagyok bika aszcendenssel..


Anonim oldalt ne szegyenloskodjetek:))))


2019. aug. 24. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nyilas, vizonto, bak, rak, oroszlan.

Kos vagyok.

2019. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Fruzs33 ***** válasza:
45%

Kos,bika,ikrek,rák,oroszlán,szűz,mérleg,nyilas,bak,vízöntő

Minddel voltam.

Ikrek vagyok halak aszcendenssel.

Szex kapcsolat oroszlánnal és szűzzel volt a legjobb.

2019. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Skorpió vagyok, ikrek aszcendenssel és egy bika napjegyű és szűz aszcendensű fiúval vagyok kapcsolatban lassan 2,5 éve. Több kapcsolatom nem volt és nem is nagyon szeretnék :)

Párom a dupla földjegy jelleggel elég makacs tud lenni és, ha nem is ismeri be, elég földhöz ragadott és lassú felfogású. Földjegy lévén, realista és down to earth felfogású, azonban valamiért az emberekkel túlzottan optimista, ami nekem nem imponál, mert én inkább szkeptikus és bizonytalan vagyok.

Bika lévén nagyon igaz, hogy mindene az evés, nagyon hűséges és a kapcsolat elején nagyon odaadó és figyelmes volt.

Az aszcendensét akkor se tudná letagadni, ha szeretné: nagyon kritikus, alkalmanként pedig képes a legkisebb hülyeségen is beadni a királykisasszonyos hisztit. Kicsit válogatós és sokszor elviselhetetlen: nem lehet hozzáérni és nagyon befordul. Ez skorpióként nagyon nehéz, mivel nekem mindenem, ha egy kapcsolatban sok az ölelés, a csók és a kis érintések.

Összegzésképp összeillünk, de szöges ellentétei vagyunk egymásnak (skorpió és a bika ellentétes jegyek ugye bár), de nem tudnám elképzelni az életem nélküle. Nagyon megnyugtató kisugárzása van, mellette biztonságban érzem magam, képes vagyok megnyílni és önmagam lehetek.

2019. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Skorpió vagyok, rák asc.

Volt oroszlán, bak, vízöntő.

Most kossal vagyok ő a favorit. Neki szűz az asc. többieket nem tudom.

2019. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!