Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik attól érzik magukat valakinek, mert Skorpió a csillagjegyük?

Figyelt kérdés

Tudjátok a Skorpió jegy talán a legnépszerűbb. Írják róla, hogy milyen veszélyes, mindenkin átlát, bosszúálló, sosem veszít és hasonlók.

Mit gondoltok azokról, akik ebbe a jegybe születtek és ettől érzik magukat valakinek? (én találkoztam ilyenekkel)

Ui:Hezitáltam ez és az Ezotéria kategória között, de ez inkább emberi tulajdonságokról szól.



2019. okt. 29. 12:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%

Mindenkin átlát? Hhahahahhaa. A Skorpiókat a legkönnyebb befolyásolni, pont a hatalmas egójuk miatt. Pár szép szóval bárki benyalhatja magát náluk, aztán úgy veri át őket, ahogy akarja. Akkor meg jobban megzuhannak, mint akárki más, és az egész világ hibás, csak ők nem.

Bosszúálló? Még ahhoz is lusták, hogy bosszút álljanak. Bár szerelmi ügyekben jellemző rájuk, hogy megpróbálják a másikat féltékennyé tenni, meg előadni a "na most megmutatom" műsort, de igazából csak magukat hergelik és sose jön be a tervük.

A Skorpiók szerencsések, de mindig csak a körülmények miatt kedvező a helyzetük, és sokszor az is csak a látszat.

Valójában pont, hogy az egyik legsérülékenyebb jegy. Totálisan taccsra tudja tenni őket gyakorlatilag bárki, akár a párjuk, akár egy barát, vagy rokon, vagy haver... és olyankor jön ez a színjáték a külvilág felé, hogy ők mennyire erősek, meg bosszút állnak, meg mennyire nem is érdekli őket, és stb.

2019. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
#11 Nem tudom milyen világban élsz, nem tudom eddig hol töltötted életed, de a Skorpiókat a legnehezebb manipulálni, és tényleg átlátnak mindenkin. Azt viszont, hogy sosem veszít, azt nehéz mind cáfolni mind megerősíteni, ez szerintem attól függ, hogy ki mit fog fel vereségnek/nyereségnek. Btw #11 neked mi a napjegyed?
2019. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%
Én meg nem tudom, hogy ti hol éltek, hogy egy nem empirikus dolog miatt beskatulyáztok rengeteg embert...
2019. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"De csak addig büszkék erre (ha igaz a megállapításod) amíg megtudják Júdás is Skorpió jegyű volt."


Júdás (Mária Magdolna és János mellett) tagja volt Jézus belső, beavatott körének.

Jézus szakrális áldozatra készült (kereszthalál) és ebben az aktusban Júdásnak szánta a legfontosabb (az áruló) szerepet.

2019. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

En is eszrevettem ezt hogy sokan erre verik magukat, es a fele sem hellemzo rajuk amiket a jegy megszemelyesit, bele sem gondonak hogy nem ennyibol all az asztrologia 🤔


De, egyebkent ha napjegyes skorpiokrol vagy skori aszcendensrol beszelunk kolcsonosen kedveljuk egymast akar no akar hapsi....

van egy baratnom akivel ugy ismerkedtunk meg hogy megvertuk egymast😂😂😂😂😂😂😂 par honappal kesobb beallitott hozzam es nagyon joakt beszelgettunk egymassal es joban lettunk....

Tul heves voltam en is es o is akkor...

Skorpio aszcendenssel a legjobb a szex.... bika napjeggyel:P

En rak vagyok bika aszcal.....

2019. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Átlátni tényleg áttudunk, az érzelmi skálát nagyon szélesen megéljük, igen én elismerem, hogy iszonyú negatív tudok lenni és manipulatív. Bosszú állás nem igazán a zsánerem, viszont a törtetés, makacsság igen. Illetve a "családcentrikusság"-akit szeretek, azt a végsőkig védem, küzdök érte.
2019. nov. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 és igen a nagyfokú szexuális kisugárzás is megvan
2019. nov. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Csak hiszitek hogy átláttok mindenen! 😕 igazából xart se láttok csak amit én akarok hogy ti lássatok!

#12 te biztosan skorpió vagy és elárulom hogy simán lehet titeket manipulálni... 🙂

2020. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én legtöbb skorpió jegyű nőkön azt tapasztaltam meg, hogy nagyon a fekete színt szeretik.

Feketére festett haj és feketében szeretnek öltözködni.


Még régen volt egy velem egyidős skorpió csillagjegyű lány ismerősöm és nagyon sokan emósnak tartották, mert feketére festette a haját és feketében öltözködött.

2022. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!