Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen aszcendense lehet...

Milyen aszcendense lehet Draco Malfoynak?

Figyelt kérdés

A napjegye Ikrek, mivel június 5-én született.

Én Rák aszcendenst tudok neki elképzelni, mivel családcentrikus, sértődékeny, a lelkét amolyan "páncéllal" védi, nem mutat érzelmet, pedig nagyon érzékeny belül, bosszú álló, a barátait is feltétel nélkül szereti (Halál ereklyéiben, amikor Crak és Monstro egyértelműen közölték vele, hogy többé nem érdekli őket, mert az apjának befellegzett, de ő mégis aggódik értük) hűséges típus

Ezért gondolom, hogy Rák az aszcendense



2019. nov. 1. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Sarkany, mi mas.
2019. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Serpent sorcia
2019. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Ez vicces kerdes, szerintem ikrek vizonto vagy oroszlan
2019. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ikrek jó lehet és az Oroszlán is.


A Vízöntő miért? Mi van benne, ami Vízöntő?

2019. nov. 1. 17:46
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is illik hozzá a vizes aszcendens. Akár rák is lehet, de én a skorpiót is el tudnám képzelni.
2019. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én is, bár inkább valami instabilabb. A Skorpió elég erős.


Akkor mondjuk még a Halak, ami illik hozzá.

2019. nov. 1. 17:51
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Szuz vagy a halak aszcendens talan

A rak az kardinalis jegy a skorpio pedig fix a kardinalis jegyek egyaltalan nem instabil jegyek.... ( bak kos rak merleg ! )

2019. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyönyörűen jellemezted a skorpiót: "családcentrikus, sértődékeny, a lelkét amolyan "páncéllal" védi, nem mutat érzelmet, pedig nagyon érzékeny belül, bosszú álló, a barátait is feltétel nélkül szereti"


Az ikrek-skorpió páros tökéletes neki..az ikrek érzelmileg instabil ezt ellensúlyozza az erős családi kötelék,a tisztavérű magasabbrendűségi komplex pl. a skorpióé ami belső bizonytalanságból fakad...állandó konfliktus az azzal szembenálló hatalmi rendszerrel,a rosszfiú szerepet is mindkettő szereti..

Aztán ha jól emléxem elég határozott jellemvonásai vannak,a barátaival lojális ugyan,de lekezelő,kritikus ezek is mind skorpió tulajdonságok és még a fekete is jól áll neki :)

2019. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Te jó isten...
2019. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Biztos nem szűz.


Én nem olvastam a könyvet, de a film alaján nem érzem, hogy Rowling alapos és következetes lett volna a karakterek kidolgozásában... tehát az asszcendes jellemzők tekintetében sem.


Egyébként meg valós életben sem lehet egyszerűen pontosan megítélni ilyesmit. Főleg nem felszínes rövid ismeretség alapján. Túl sok egyéb tényező is bejátszik, ami megtévesztő lehet.

2019. nov. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!