Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen aszcendense lehet...

Milyen aszcendense lehet Draco Malfoynak?

Figyelt kérdés

A napjegye Ikrek, mivel június 5-én született.

Én Rák aszcendenst tudok neki elképzelni, mivel családcentrikus, sértődékeny, a lelkét amolyan "páncéllal" védi, nem mutat érzelmet, pedig nagyon érzékeny belül, bosszú álló, a barátait is feltétel nélkül szereti (Halál ereklyéiben, amikor Crak és Monstro egyértelműen közölték vele, hogy többé nem érdekli őket, mert az apjának befellegzett, de ő mégis aggódik értük) hűséges típus

Ezért gondolom, hogy Rák az aszcendense



2019. nov. 1. 12:46
1 2
 11/17 jdfGabrella ***** válasza:
Én bak asszencendensű vagyok és lusta.
2019. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
8-as igen, de ezzel az erővel a Rák is ilyen. Skorpió szerintem azért nem, mert ahhoz túl szétszórt és nem elég szenvedélyes, meg akkor szerintem többet csajozna. A Rák van, hogy egyáltalán nem gondol a szexre, a Skorpió állandóan. Draco inkább az előző nem?
2019. nov. 2. 10:44
 13/17 A kérdező kommentje:
Legalábbis nekem Draco olyannak tűnik, aki nem gondol rá olyan sokat. Jobban el van foglalva az ellenségeivel. De persze ez feltételezés, mivel Rowling nyilván nem tér ki a szereplők szexualitására.
2019. nov. 2. 10:48
 14/17 anonim ***** válasza:
Vízöntő, mert olyan egyértelmű és kimért, de nem a szerepjéből indulok ki csak amilyennek látom, a hátranyalt ""dzsiggoló"" haj tipikusan skorpiós, de inkább vmi szűz vagy oroszlán van benne a fejformája miatt.
2019. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már Vízöntő?
2019. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Egyértelmű ikrek
2021. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kecskegida :p
2021. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!