Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológiát kedvelő, de...

Asztrológiát kedvelő, de legfőképp hozzá értő emberek! Mi az a “rejtett aszcendens”?

Figyelt kérdés
Az aszcendens fogalmával tisztában vagyok, de az egyik ezzel a témával foglalkozó fórumon valaki azt írta, hogy neki skorpió a rejtett aszcendense. Miben különbözik a hétköznapi értelemben vett aszcendenstől és hogyan állapítható meg például a sajátom?

2019. dec. 4. 22:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves 10-es! Kettes vagyok! Az aranycsillag.net-en lehet kiszámítani! :)
2019. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Akkora bullshit ez az egész :D Van egy valamilyen ember, bizonyos személyiséggel, és most már 4 dolog van az asztrológiában, amivel meg lehet magyarázni a személyiséget? :D Tehát ha jól értem, mondjuk valaki rák, de nem illik rá a sztenderd "rák" horoszkóp, akkor kapásból ott van még 2 másik (hold meg napjegy vagy mi a szösz), amivel meg lehet magyarázni, hogy miért. Ha ezek sem jönnének be, akkor meg ott van a "rejtett aszcendens", amivel szabadon választhatsz a többi jegy közül, ami a legjobban körülírja a személyiséget :D hát ez mekkora gyökérség :D


Ez olyan, mintha egy bűvész kivenne a pakliból egy kártyát, hogy "ez volt a kártyád? ", amire "nem" a válasz, majd kivenne még kettőt, hogy "na, és ezek közül az egyik esetleg?", ami még mindig nem stimmel, majd kivenne egy jokert, hogy "tadaaaaa, ez volt az!!" :D


Nem ettől függ a személyiség, hanem genetikától és környezettől. Lószar köze sincs ahhoz, hogy a bolygók meg a csillagok épp hogy álltak, amikor megszületett az egyén, vagy mowt épp higy állnak.

2019. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Winni Spinzo ***** válasza:
A tyúk és a tojás esete
2019. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 12#, nem 4 dolog van az asztrológiában, amivel a személyiség megmagyarázható.

Miért szólsz hozzá valamihez, amiről nincs semmiféle tudásod?

2019. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sajnos az aranycsillag.net-en csak 2002-ig van listázva a születési dátum. Van esetleg olyan oldal, ahol az én születési dátumomat megadva is tudok számolni? (2003-as vagyok)
2019. dec. 6. 13:20
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugye az aszcendens a keplet kezdopontja.


Tehat az aszcendens jegy ura a keplet ura.


De ha az mondjuk rangvesztett, retrograd, vagy serult, es vannak olyan bolygok, amelyek meltosagban vannak, uralmi csereben, jol fenyszogeltek, akkor ezek jobban kijonnek a szemelyisegben, mint a keplet ura, amely nem all tul jol.


Nekem Rak aszcendensem van, tehat a keplet ura a Hold, amely egyuttall az aszcendensemmel 1 fokos orbisszal, domiciliumban, misztikus negyszog egyik sarokpontjaban. Tehat nincs rejtett aszcendensem. Pofamon latszik, hogy mi az aszcendensem ;)

2019. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Achiriten kiszámítottam a táblázat alapján, úgy tűnik nekem nincs rejtett aszcendensem, mivel nyilas jött ki, pont úgy, mint a rendes aszcendensem :)
2019. dec. 11. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!