Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért mondják azt sokan, hogy...

Miért mondják azt sokan, hogy az Ikrek csillagjegyű emberek elviselhetetlenek?

Figyelt kérdés
Szerintem realisták, megértő, okosak, jószívűek és szókimondóak. Nagyon szeretem őket. Miért mondják sokan, hogy köcsögök?

2019. dec. 8. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az "köcsög" aki megalapozatlanul ilyet mond az embertársára, szimpla rosszindulatból.
2019. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 jdfGabrella ***** válasza:
100%
Mindenkinek van hibája.
2019. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%

Hát, aki el tudja viselni a harsányságot, szófosást,pletykázást, kétszinűséget, bosszuállást...


Első benyomásra kedves, közvetlen,társasági ember, szeret bohóckodni..vidám..de ez csak a felszín, és sokan abból ítélik meg.

2019. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ikrek vagyok. Sokoldalú a személyiségem, és olyan vagyok, ahogy Te viszonyulsz hozzám. Ha már eleve előítélettel vagy a csillagjegyem alapján irántam, meg fogok neki felelni :) Sok rosszat olvastam itt az ikrekről, de egynek ellent kell hogy mondjak. Nem egoista. Jószívű, amit a környezete ki is használ, ugyanis az ikrek egyáltalán nem haragtartó és nagyon manipulálható jegy. Elküldhetitek egymást a fenébe 6x egy nap, szívhatjátok egymás vérét évekig, ha bajban vagy, egy ikrek segít. Hajlamosak az önfeláldozásra, és minden hálátlanság ellenére is megteszik ezt még egyszer, majd még egyszer... Én pl. tök kifacsarva érzem magam emiatt, és milliószor elhatározom, hogy egyszerűen nemet fogok mondani. Egyelőre nem megy, tök szarul érzem magam, ha nem segítek. Lehet utálkozni, vitatkozni, ha baj van, akkor baj van. És ha lehetőségem van segíteni, meg fogom tenni. És utána még rám néznek gyanakodva, hogy ugyan miért segítek ezek után??? Biztos számításból, biztos akarok valamit, biztos van valami tervem ezzel...?! Atya ég....Elég egy köszönöm te majom, a halál akar tőled bármit is, menj isten hírével, hagyj engem élni, oszt gyere vissza, ha megint kell valami...Szóval nem az ikreket nem lehet megérteni, én nem értem az embereket :D :D :D
2019. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!