Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért ilyen rossz emberek a...

Miért ilyen rossz emberek a skorpiók?

Figyelt kérdés

Lételemük az áskálódás, keresztbetevés másoknak ok nélkül, bosszúállás, irigykedés, rosszízű pletyka híresztelés, erősebb csillagjegyek/emberek nem elfogadása és provokálása, túlzott önbizalom mutatása miközben belül egy gyenge sebezhető sz.rok stb stb.

Mindig olyan átlátszó például az is, hogy amikor dicsekednek, nagyzolnak, viszont valaki ettől nem dobja magát hanyatt és még meg is jegyzi, hogy minek dicsekednek és kit érdekel, akkor még nekik áll feljebb.

Az is nagyon irritáló bennük, ha egy adott személyt akarnak valahogy "piszkálni" viszont az adott személy arra nem reagál rá vagy simán csak nem karcolja meg a próbálkozása (mivel erősebb ember) akkor próbálkozik ilyen megkerüléses undorító taktikával, hogy akkor a kinézett személyhez közelállóknál próbálkozik pl. Hülyének való beállítással, kigúnyolással stb.

Mindenesetre ezeken kívül még rengeteg olyan negatív tulajdonságuk van amit fel lehetne még sorolni és az sem véletlen hogy ők a legutáltabb jegy...

Félreértés ne essék, vannak jó tulajdonságok is, de azok eltörpülnek a rengeteg undorító mellett.

Ja és kedves skorpiók, ne is próbálkozzatok azzal a magyarázattal, hogy nem ismerem eléggé a jegyeteket és jellemeteket... dehogynem, pont ez a baj: évekig volt egy skorpió barátom kiismertem nagy nehezen minden apró hülyeségét és egy csalódás számomra ez a nagy hűhó meg titokzatosságoskodás a nagy semmiért!



2021. dec. 5. 15:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 A kérdező kommentje:

#39

Az mit jelent, hogy romlásban áll. Egyébként amiket leírtál tulajdonságokat mind érvényesek rájuk.

2021. dec. 5. 20:24
 42/110 anonim ***** válasza:
0%
Például retrogál, olyan házban és/vagy jegyben áll ami a skorpiónak nem szerencsés stb. Rengeteg ilyen lehetőség van. Ez azt jelenti, hogy a skorpió jegyben uralkodó energiák közül pont az ilyen ártalmas és rossz tulajdonságok fognak manifesztálódni az adott személyben. Amúgy nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki pont olyan, mint akit leírsz.
2021. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/110 A kérdező kommentje:

#42

Végre, egy értelmes hozzászóló. Köszönöm. Itt a példa arra, hogy nem csak én tapasztalom azt a fajta rosszindulatúságot amit képviselnek. Mint ahogy azt írtam is, lehetnek kivételek, de úgy néz ki a környezetemben szinte csak olyan rossz energiával rendelkező skorpiók vannak, mint ahogyan azt az előttem szóló is írta.

2021. dec. 5. 21:50
 44/110 anonim ***** válasza:
95%

Szerinted más jegynél nincs ilyen ? Olyan hülye vagy, hogy már nekem fáj. És ahogy el nézem másoknak is, ha ennyien utálnak téged. :D meg is értem azokat a skorpiókat. XD


Üdv egy skorpió.

2021. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/110 A kérdező kommentje:

#44

Saját magadat buktattad most le, annyira hülye vagy. :D

Mi az, hogy ennyien utálnak engem? :D Ezt miből szűrted le? Melyik válaszomból, kérdésemből? Merthogy eddig konkrétan azt mondtam hogy fele annyian sem utálnak mint titeket :D Az, hogy itt szidnak a megsértett idióta skorpiók, az pedig nem utálat kérdése, hanem szimplán csak nem tetszik nekik az igazság, mint ahogy neked sem :DD

És amúgy te is ezt a tipikus átlátszó skorpió módszert vetetted most be, mint általában a többi hülye skorpió is: próbálod másokra (jelen esetben rám) ráhúzni azt a negatív tényezőt, ami rátok igaz, most pl. Azt hogy ennyien utálnak titeket. És próbáljátok ilyenkor utánozni azt aki megmondja nektek a frankót és visszafordítani az állítást. Szánalmas és gyenge próbálkozás volt! :D

2021. dec. 6. 00:32
 46/110 anonim ***** válasza:
66%

Skorpió az egyik barátom.

Nem ismertem eddig nála karakánabb,szókimondóbb embert,mindig mindenkinek megmondja a véleményét.

De ! Csak akkor,ha az ő érdekeit sértené,vagy neki nem jó a másik ember tevékenysége.

Tud nagyon jóindulatú lenni,nagyon segítőkész,de hirtelen tud váltani,érthetetlen módon.

Ennek a barátomnak pár év alatt több párkapcsolata is volt.Mindet ő szakította meg,és tett két volt párját is szinte idegronccsá. Közönyösen,hidegen nézte,hogy akikkel szakított,ebbe tönkrementek. Sőt, nem is értette az egészet, vonogatta a vállát,hogy nem tart semmi sem örökké.

Sajnos a Skorpió minden szót,minden tettet megjegyez,évekre visszamenőleg.Nagyon nem bírja,ha nem úgy mennek a dolgok,ahogy elképzelte,ahogy szeretné. Tud duzzogással,hisztivel olyan hangulatot teremteni, hogy egész baráti társaság fagy le tőle.

És ha valamit akar, akkor megteszi, nem érdekli más ember sorsa,élete,vagy boldogsága.

Ha szerelmes akkor elfogult és ebben az időszakban tojik a családjára, nem áll szóba a barátaival. Aztán amikor elmúlik a szerelem, vagy gond van, akkor mindjárt megtalál mindenkit és mindenkinek az ő végtelen fájdalmát kell átélni és hallgatni.

Nagy a szexuális igénye, általában ha a partnere szexuálisan leköti,vagy uralja, akkor mindent megtesz és kezesbárány.Perverz dolgokra is képes,sőt, elvárja.

Mindezt tudom úgy, hogy a barátom is mesélt sok mindent,de az egyik exe is,akivel összefutottam.Ez a lány szerette a legjobban,nem is értem, hogy volt szíve kidobni. A csaj öt éve nem tud magához térni,kapcsolata sincs.

Magam részéről ezért nagyon mérges vagyok a barátomra, de nem érdekelte.

Most is van egy nő az életében, és már alig áll velem szóba. Gondolom, majd akkor jutok eszébe, ha gondok lesznek.


Lényeg, a Skorpiók nagyon kettős emberek, mintha több lelke lenne, egy aranyos,jó és egy gonoszkodó, önző és sötét.

2021. dec. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 anonim ***** válasza:
100%
Az általánosítás a hülyék mentsvára. :-D
2021. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/110 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Kérdező jegye, aszcendense?
2021. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/110 anonim ***** válasza:
79%
Mérleg Halak aszcendenssel xd
2021. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/110 A kérdező kommentje:

#47

Persze, az általánosítás a hülyék mentsvára... meg az összes asztrológia cikk, asztrológiával foglalkozó oldalé, meg úgy összességében az embereke 80%-ájé.... nyilván.... :D nyugodtan beismerheted, hogy fáj az igazság. :D

De tudod mit, ha már itt tartunk akkor a tagadás is a hülyék fegyvere :D

2021. dec. 6. 11:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!