Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Honnan eredhet a skorpiók...

Honnan eredhet a skorpiók rossz híre? Miért kell vigyázni velük?

Figyelt kérdés

Nem a bulvár-magyarázatokra vagyok kíváncsi, ami a b_ikkben meg a nlapjában van, mert azok nem nevezhetőek hitelesnek.


Saját tapasztalat valakinek?

Van valaki aki pozitívan csalódott?


2022. jún. 29. 21:55
1 2 3
 11/21 Drakula ***** válasza:
62%
Mert halálos méreg van a farkukban.
2022. jún. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 NTBS ***** válasza:
62%
Én skorpió férfi vagyok. A felsorolt dolgok jó része mindenkiben megvan. A skorpióknál sem mindegy, hogy mi milyen arányban van. Ha szeretnéd bővebben kifejtem privátban.
2022. jún. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
Hat mar eleve a skorpió egy nagyon szimpatikus kis allatka
2022. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
83%

A párom skorpió és több közeli barátom, ismerősöm is.


A közös vonások amiket mindegyikőjükben felismerek:

-hűségesek

-őszinték

-enyhén antiszociálisak, de minimum introvertáltak

-kicsit túlérzékenyek


Engem még egy skorpió sem bántott, hozzáteszem én sem őket. Úgy vettem észre, elsőre mutatják kicsit a "rosszabb" arcukat, ha megkedvelnek utána remek társak és barátok lehetnek.

Én türelemmel kezelem nem csak a skorpiók, más jegyek hülyeségéit is, bevált módszer.


Olvasva itt a rossz tapasztalatokat, azért tegyük hozzá, bár hajlamosak vagyunk rá mindannyian, nem lehet annyiból megítélni a másikat, hogy skorpió és akkor rossz. Rengeteget számít az egyéni pozitív/negatív aspektus és sok más tényező!

2022. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#10

Ebben nagyon egyet értek. Hogy minden tulajdonság megvan mindenkiben. És pont ezért tűnik nekem úgy, hogy van egy-két jegy, aminek a sztereotipikus jellemzésében meg vannak említve negatívabb dolgok, vagy negatíva híre és akkor rajta mindent le lehet verni. Az önreflexió meg hiányzik mögüle: hogy adott viselkedést a másikban mivel válthattál ki.

Skorpióknál például bizalom megtörése döntő kérdés. Ilyenkor akkor is dobni fog, ha saját maga is belepusztul, mert nem kockáztatja a sérülést a bizalma másodszor való megtörésével.

Persze olyan is van, aki csak simán bunkó vagy csak simán manipulatív, meg hasonlók, de ahhoz nem kell skorpiónak lenni, olyan embert bármelyik másik jegynél IS találunk.

2022. jún. 30. 11:08
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Makacsok, birtoklóak, nem tudnak úgy szeretni ahogy a másiknak jól esik, ha valami nem úgy van ahogy elképzelték akkor hisztiznek, mindig kifogásokat találnak, csak látszólag erősek, képmutatóak.

Az egyetlen jó tulajdonságuk hogyha kellően megsérted őket akkor legalább őszinték. Ameddig érdekükbe áll kedvesnek lenni addig tűrnek, utána hátadba szúrnak.

2022. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
Skorpió vagyok. Nem hiszek a horoszkópban. Minden esetre már nem egyszer megkaptam, hogy tipikus skorpió vagyok. De sosem jön be nálam az a sok marhaság amit a magazinokban írnak a skorpióról, kivéve ha annyira általános, hogy nincs benne semmi hihetetlen, ha bejön.
2022. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mivel a szimbolikába a veszélyes dolgok általában veszélyes dolgot jelentenek.
2022. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert alapjában véve egy sajàt kis mérgező burokban élnek, melybe minden vágyuk, hogy belerángassanak minden közel állót. Na mármost ha a "kiszemelt" nem hajlandó alávetni magát ennek, mert egy erős személyiség, vagy a skorpiónál erősebb, akkor azt nem bírják elviselni és belekezdenek mindenféle gyerekes, hátulról jövős, ócska játszmázásokba.

Mivel nagyon gyáva jegy (csak próbál erősnek látszani) kimondottan szeretnek ármánykodni, sunyiskodni, másokkal kiszúrni nem nyílt módon, manipulálni stb. Még a legjobb barátaikkal is.

Ezen felül rendkívül irigyek. Irigyek mások sikereire, mások boldogságára, mások megnyerő személyiségére amit ők soha a büdös életbe nem birtokoltak és nem is fognak, mások eredetiségére . Utálják ha valaki jobb náluk akármiben is. Hasonló ez egyébként mint a kos-nál is, csak annyi a különbség hogy míg a kos nyíltan addig a skorpió alattomosan és gyerekesen próbál felülkerekedni

Na de mindent egybevetve, azért utálják ennyire az emberek mert màr maga a kisugárzása is rossz és egyszerűen egy saját burokban és világban él, Amiben ha valami/valaki nem úgy működik/cselekszik ahogy ők azt szeretnék akkor jön a szemétkedés.

2022. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Úgy látom elég félreértett jegy ez...:D

De abban nem az egyetlen...

2022. júl. 9. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!