Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Meg fogok maradni a munkahelye...

Meg fogok maradni a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Meg fogom végre ugrani a próbaidőt (3 hónapos)? Vagy megint kereshetek új állást? Kaptam eleinte dicséretet bár nem tudom ez mennyire igaz. Úgy érzem nem megy gördülékenyen sokat kell segúíteni a munkatársaimnak, bénázok és nem mondják de szerintem lassú is vagyok. Szeretnék ezen váltotatni, de nem tudom meddig lesz türelmük, szerintem nehezen tudnak velem dolgozni, mert nem értem mit kell csinálni.

Mi fog történni?

Születésem: Székesfehérvár, 2000. május 2. 10:25



2022. okt. 29. 08:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Ebből mi honnét döntsük el?

Azt sem tudjuk mit dolgozol, ha csak vmi csöves gyárba, ott nem számít.

Ha orvos vagy akkor probléma.


Azon kivül amit te itt leírtál ez a te saját véleményed, te látod így a dolgokat, nem biztos, hogy tükrözi is a valóságot.

2022. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a kártya azt mondja, hogy nem jártál önismeretbe és pszichodráma csoportba.
2022. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Bálvány ***** válasza:

Elkellene fogadnod, hogy 1000%-os (2xstellium) Bika vagy, Bika Merkúrral stb.

A Bika lomha, merev, k*rva lassan tanul.

(A nehéz tanulási folyamat után azonban atombiztos a tudása!)

Tehát, az a nagykérdés hogy jó helyen vagy-e?


Írtam neked:

"Mindenképpen valami Bika jellegű munkát javasolnék neked, nem annyira elvont pénzügyi területen, hanem az emberekhez / természethez kapcsolódóan. Lehetsz tanyasi parasztgazda vagy szakács

Lényeg, hogy megfogható kiszámítható dolgokkal foglalkozzál humán környezetben."


Ha ezen a vonalon mész jön a sikeres karrier. Ha futószalag mellé raktak, akkor neked bukta.Ennyi.. Most mivel próbálkozol?


Ha asztrológiai rovatban kérdezel akkor nagyon nem mindegy, hogy 9.25 vagy 10.25 a születési időd, mert csak

hülyited magad! Ez most a fentieket kivételesen nem érinti.

2022. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja 9:25 a születési idő, csak hibásan írtam.
2022. okt. 29. 10:22
 5/17 anonim ***** válasza:
Ehhez minek a szuletesi datumod? Az erdekel, eleg fiatal vagy-e a benyalashoz? Dolgozz rendesen es csa.
2022. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Bálvány ***** válasza:
Mit dolgozol? Mit tanultál?
2022. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%

Ha a horoszkopodtol varod a megoldast az eletedre es beletorodsz abba hogy 'ezt irtak meg a csillagokban', akkor soha semmire nem fogsz menni. Se gyari meloskent, se irodaban, se szakmaval. Az eletedert TE magad vagy felelos, nem a csillagallas, a bolygok allasa, a random kitalalt 'allatovi jegyek' hatasa a szuletesed (egyebkent sem pontos) idopontjaban.


En en csillagjegyem peldaul a dinoszaurusz. Hogy mit mondasz, az nem letezik? Hm... es a tobbi igen?

2022. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#6 operátor és nem annak tanultam
2022. okt. 29. 11:06
 9/17 anonim ***** válasza:
Senki se tanul operatornak, tipikus betanitott munka. Tanulj olyat, amivel van munkalehetoseg, ne biorobotkent kepzeld el az eletedet.
2022. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Mit szoktál vinni ebédre?
2022. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!