Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg ikrek, szűz, mérleg...

Tényleg ikrek, szűz, mérleg és skorpió ez a 4 csillagjegy, amelyik leginkább hajlik a gonoszságra? Legalább is az ikrek és a szűz ezt a 2 jegyet elég idegrendszer kell kibírni.

Figyelt kérdés
dec. 13. 21:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
29%
Mérleg, vízöntő és bika leginkább.
dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Mérleg, vízöntő és bika.

Hát a mérleg nagyjából mindenkivel olyan, amilyen mindenki vele, vagyis magyarán mondva, a mérleg azt ad vissza, amit ő is kap. Ha valaki rendes jó ember a mérleggel, akkor azzal a mérleg is ugyanúgy jó, de ha gonosz vele valaki, akkor a mérleg is ugyanúgy gonosz azzal is, aki vele gonosz.

Általában a mérleg az adok, kapok kategóriában van.

Vízöntő szintén azt adja vissza mindenkinek, ahogy vele is bánnak az emberek, ha te nem bántod őt, ő sem bánt téged, de ha gonosz vagy vele, akkor ő is az lesz veled is.

Bika hát a bika inkább már rosszabb és szőrszálhasogató, bakk, bika és szűz, a föld elem, az igen képes akkor is gonoszkodni és tenni a fejét, amikor nem is adtak rá okot.

dec. 17. 09:13
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
És mi van azzal, hogy a környezeted sokszor inkább az aszcendensed látja?
dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Igazából sok minden befolyásolja az embereket az élet helyzet is, családi nevelés és harmónia is.

Persze csupán csillagjegy alapján nem lehet csakúgy letudni és egy csillagjeggyel le van tudva, hogy mert egy két szűz vagy oroszlán megbántottak engem, akkor a szűzek és az oroszlán jegyűek mind maguknak valók és ezzel el van intézve.

Persze nem csak csillagjegy befolyásolja az embereket, az élethelyzet is, az élet is megviseli az emberek hangulatát és indulatát stb.

dec. 17. 12:15
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Csak arra akartam rávilágítani, hogy az asztrológia szerint sem így van, hogy melyik jegy "hajlik a gonoszságra", tehát a kérdés nem igaz. Amellett, hogy minden jegyben benne van, hogy szabad akaratod van fejlődni vagy se... az egyéni horoszkópot lehet nézni, ha a személyiségre vagy kíváncsi és nem csak a Nap állását. De abból is ilyesmiket lehet kiolvasni mondjuk egy 3-as házas Marsnál (közvetlen környezet, kommunikáció...), hogy hajlamos-e az illető agresszióra mondjuk. És akkor ha igen sem mondhatod, hogy verekedős, veszekedős ember, mert lehet, hogy "csak" kitűnő porszívóügynök vagy sikeres autóversenyző. Vagy ha 12-es házas (titkok, bezárkózás...) Merkúrja, hát akkor lehet hazudozó, de lehet "csak" olyan munkája, ami kommunikációval kapcsolatos és háttérben végzi, mondjuk mozigépész. Tehát gyanakodni lehet, de ki mire hasznosítja a kapott lapokat.

Tehát azért az ilyen skatulyákba rakással ezzel a módszerrel sem ismered meg jobban a világot, nem leszel okosabb, pont ellenkezőleg, elzárod magad elől, hogy nyílt szívvel tudj megítélni embereket. Ha pedig érdekel az asztrológia, olvass utána alaposabban.

dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tévedsz.Feljelentettek pedig ők voltak hibásak, kezet emeltek rám, megloptak stb.Ez mind mérleg, vízöntő, bika.Ennyit erről.De nem csak a napjegy, a holdjegy is befolyással van a személyiségre.Mehet a lepontozás, a tapasztalataim ezzel a hárommal mind rosszak.Brrrrr.
dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
90%
Akkor a te csillagjegyedhez tartozó embereket meg folyton feljelentik, meglopják és meg akarják verni? Mert ez akkor fordítva is igaz kell legyen.
dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

#36

"Megloptak, feljelentettek, pedig ők voltak hibásak, kezet emeltek rád."

Oké, de ez függ a te hozzáállásodtól is, hogy te is hogy viselkedtél, mert azért csak úgy ok nélkül egy embernek nem esnek neki.

dec. 17. 20:34
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

20:34

szerinted!!!!!Az egyiket felekerestem,hogy beszéljünk, 1 hónapja nem taliztunk.8× kezet emelt rám mikor pont nem látta senki.A másikat pénzért bíztam meg segítsen miután balesetem volt.Kiújította a sérülésem aznap amikor elment, lopott tőlem stb.És a többi is hasonló sztori.Rohadék az a 3 jegy, akikst feljebb soroltam.Mehet a lepontozás, de TAPASZTALATOKKAL alá tudom támasztani, amit írtam.Gyökerek.

dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Én meg olyanokat tudok felsorolni (rokonok, barátok), akik nagyon rendes emberek. Ezért hülyeség csillagjegy alapján általánosítani. Ahogy bármi alapján. Plusz még az asztrológia sem tesz ilyet.
dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!