Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg ikrek, szűz, mérleg...

Tényleg ikrek, szűz, mérleg és skorpió ez a 4 csillagjegy, amelyik leginkább hajlik a gonoszságra? Legalább is az ikrek és a szűz ezt a 2 jegyet elég idegrendszer kell kibírni.

Figyelt kérdés
dec. 13. 21:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
14%

rengeteg iker csillagjegyűt ismertem. egy sem volt gonosz vagy rossz indulatú. max szeretik kiszínezni a történeteiket, de közben vagy a végén el is mondják, hogy kiszínezték, de amúgyis érdekesen tudnak sztorizgatni.


skorpió vagyok, nem tartom magamat gonosznak stb. de mégis útálnak az emberek, de szerintem csak irigyek vagy csak rajtam vezetik le a saját gondjaikat. ezeket megszoktam velük beszélni normálisan. ha mégis ingerlékenyek, később enyhűlnek ha látják, hogy én továbbra is normális vagyok velük stb. nagyon kimerítő amúgy. de nem gyűlölök ezért senkit sem. emberek vagyunk és a konfliktusokon is túl kell esni és lépni.

nem tudok irigykedni, mert szeretek rajzolni és írni. Ezért mindenkit műakotásnak gondolok. Aki bunkó, ingerlékeny velem azzal is megbeszélem a dolgokat, bár azért fárasztó.


ha felidegesítenek, akkorgondolj abba bele,hogy a másiknak valójában úgysem veled van a gondja, hanem saját magával csak rajtad vezeti le, mintha boxzsák lennél. próbálj arra gondolni, hogy erős boxzsák vagy és nem fogsz ettől szétszakadni. pocsék érzés és nem is kell ezt hagyni. de a vissza ütéstő is bajod lehet.

dec. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
76%
Egy napjegy ehhez kevés. Pl. Hitler és II. János-Pál is bika volt, még sincs bennük túl sok közös.
dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Jó persze függ attól is kit hogy neveltek. Kinek milyen a családja és baráti társasága is.

De azért lényegében a horoszkóp is sok jelentőséggel bír.

A szűz valóban okos, értelmes és precíz, de negatívuma, nagyon veszekedős, bántó is tud lenni a kritizáció készsége, meg hajlik az önösérdekre is a szűz.

Ikrek kedves, értelmes, okos, ügyes, de eléggé dörzsölt és viszont az ikrek tényleg elég jó emberismerő.

dec. 14. 16:34
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

#13 ikrek vagyok. Bár igaz lenne, amit írsz, akkor talán kicsit sikeresebb lennék az életben. XD

Én az általad leírt ikrek jegy szöges ellentéte vagyok. Kb a kedves meg talán egy kicsit az értelmes illik rám. Nem vagyok kifejezetten okos, ügyes főleg nem. Nem vagyok dörzsölt és borzalmas emberismerő vagyok.

dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
63%
Szűz és ikrekkel nekem eddig jó tapasztalataim voltak. Skorpió hajlamos bárkivel gonoszkodni, ha nem is adtak rá okot.
dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
36%
Hitler Kos volt, már bocs.
dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
#13 Bár dörzsölt lennék. :D Egy szerencsétlen, életképtelen balfék vagyok. Ha kinyitod az értelmező szótárat ott, hogy "balek", az én képem az illusztráció. Jó emberismerő sem vagyok, rendszerint úgy b@sznak át, mint sz@rt a palánkon.
dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Hitler bika volt, már bocs. De ha pár órával korábban születik tényleg kos lett volna.

Születési adatok: 1889 április 20. 18:30

Nap: 0°48' bika

dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
22%
Nem gyanús hogy Hitler pont óra harminckor született? Az egy kerekített időpont, és így semmi értelme, semmi nem derül ki belőle.
dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
24%
Az, hogy pár órával belelóg a bikába, nem számít, tipikus kos. Lehet, hogy pontatlanul jegyezték fel az időpontot.
dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!