Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg ikrek, szűz, mérleg...

Tényleg ikrek, szűz, mérleg és skorpió ez a 4 csillagjegy, amelyik leginkább hajlik a gonoszságra? Legalább is az ikrek és a szűz ezt a 2 jegyet elég idegrendszer kell kibírni.

Figyelt kérdés
dec. 13. 21:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
54%

Ikrek nő vagyok és nem vagyok gonosz,senkit nem bántok akarattal. Olyan van, hogy megbántok esetleg valakit, de az csak azért van, mert amit gondolok ki is mondom és ez ugye nem mindenkinek szokott tetszeni.

Könnyen barátkozok, ismerkedek bárkivel, még a zárkózott emberek is megnyílnak nekem. Én jó ember ismerő vagyok és átverni is ritkán tudtak azt is inkább fiatalabb koromban. Van rossz tulajdonságom is! A párom 10 év együtt töltött év után azt mondta, hogy isten csapása vagyok, nem tudok nyugodtan végignézni egy filmet, vagy elkezdek beszélni hozzá, vagy egyfolytában mocorgok, mászkálok vagy elkezdek takarítani. Nem tehetek róla, tele vagyok mindig energiával. Párom bika,neki van hozzám elég idegrendszere 😀

Anyám szintén ikrek sajnos sokszor rosszindulatú és negatív,már mikor nem bírom tovább akkor rászólok és abba hagyja.

dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
26%
Az ikrek az nem jó emberismerő, hanem rossz. Csak azt hiszi magáról hogy jó, és ezt hangoztatja, a többiek meg ráhagyják mert neki nem nagyon lehet ellentmondani úgyse.
dec. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
21-es az jó ha nem tudsz végignézni egy filmet, én olyan ikreket ismerek akik leülnek és egész napra úgymaradnak. Ennyit a horoszkópról, mindenki más horoszkópon belül is :)
dec. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
91%
#22 Én meg rossz emberismerő vagyok, és ezt hangoztatom magamról. Na, itt el is bukott a kis elméleted. Léphetünk tovább.
dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
69%
"neki nem nagyon lehet ellentmondani úgyse" Mondjuk ez azért bejött :) De nem az összes ikrekre mondtam, viszont akik hangoztatják hogy jó emberismerők, azok valami borzalmasak.
dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Szűz katasztrófa, ítélkező, ellenszenves, mindenbe csak neki lehet igaza.

Mérleg érzékeny, ravasz, de amit a fejébe vesz azt véghez is viszi, mert a mérleg azért kitart az álmai céljáért.

Skorpió kedves, befolyásolható, de az álmaiért erősen kitartó.

dec. 15. 20:06
 27/41 anonim ***** válasza:
90%

#25 Aha, tehát ha felsorolsz egy csomó tulajdonságot, és abból egy darab - az adott szituációban egy idegen ember esetében, akitől olvastál egyetlen kommentet - úgy ahogy, erőltetve stimmel, akkor már örül a fejed, hogy hihetsz a horoszkópnak, mert megint bejött. Oké...

És egyébként úgy általában, aki hangoztatja, hogy jó emberismerő, az nem az. Ez bármelyik csillagjegyről elmondható.

dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
27 Igen, én is ezt akartam mondani csak lehet hogy nem jól fogalmaztam.
dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
68%

21 vagyok. Az én családomban velem együtt 4 ikrek jegyű van azaz volt, mert nagyanyám már meghalt. A tesóm igaz ritkán látom, de ő egy otthon ülő típus és gyakorlatilag mindent elhisz, amit mondanak neki pont az ellentétem szinte mindenben, de ő sem gonosz. A nagyim nagyon jó ember volt csak rengeteget tudott beszélni. Van két kolléganőm, ők is ikrek, na őket nem tudom már én sem elviselni sokszor annyit beszélnek, pedig én is ikrek vagyok ugye és én még azt hittem régen, hogy én beszélek sokat. Tévedtem, van nálam sokkal rosszabb.

Nincs két egyforma ember és azért, mert valaki ikrek vagy skorpió, nem kell egyből elítélni. Nekem például nyilas az aszcendensem és hiába vagyok ikrek, sokkal jobban illik rám amiket a nyilasra írnak.

Én nem hangoztatom hogy jó emberismerő vagyok, csak ide írtam le, ha rossz lennék nem lennék sikeres a munkámban sem.

dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
98%
Nincs ilyen az asztrológiában, hogy egy jegy gonosz vagy jó. Minden jegynek van jó és rossz oldala. És nem csak Nap jegye számít, nem 12 féle ember van, hanem minden jegy benne van mindenkiben különböző arányokban.
dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!