Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki ért egyet azzal a bölcselet...

Ki ért egyet azzal a bölcselettel, hogy a "Skorpiók az Ördög fattyai"?

Figyelt kérdés

Csak kulturált érveléseket várok.

Köszi mindenkinek.


2011. jún. 3. 16:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kösz a korrekt válaszokat, örülök, hogy nem támadtatok. :)

Igen, a Halak jegyű emberek eléggé hasonló jelleműek, mint a Skorpió, a héber horoszkóp szerint a "Harag" jegye a halaké ( szóval náluk ez a megfelelője), mikor olvastam, azt hittem rosszul látok, én kapásból a Skorpióéra tippeltem, de nem.Ismerek jópár Halakat és annyira illik rájuk akár a héber, akár az európai jellemző, hogy szinte csuda..

2011. jún. 5. 06:32
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Van benne valami!
2011. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
én is ismerek sok Halak jegyű embert és egyikük sem agreszzív ,kicsit sem, sőt, eléggé tutyi-mutyik
2011. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvesem is Skorpió (Halak holdal) és tudom, hogy van benne bőven a fent említettekből, bár azt hiszem őt nem nevezhetem gonosznak. Nagyon-nagyon érzékeny, nem is adja ki magát. Bár nekem nem is kell, anélkül is megértem és megérzem, hogy mit miért csinál,mit akar elérni. Igaz sokáig kicsinált ezzel a tulajdonságával. :)2 éve vagyunk együtt és mára elértük azt, hogy szavak nélkül is megértjük egymást. Civakodunk, néha megbántjuk a másikat, de amikor találkozunk akkor mindez nem számít, mert örülünk a másiknak. Az irányítási vágy is az érzékenységéből fakad, ezért akarja, hogy minden úgy történjen ahogy ő akarja. Én meg hagyom. Nekem nem okoz gondot alkalmazkodni, főleg ha én is akarom a dolgot:)

(Amúgy Halak vagyok Skorpió aszcendenssel és holdal)

Korábban írta valaki, hogy a Skorpió szerelmese elég jól eltudja viselni a dolgait. Hát igen, azt hiszem, hogy a jó idegek mellé kell egy jó nagy adag önzetlen szeretet is.:) Csak így lehet elfogadni a konokságát, mert amit nem akar, az nem is lesz úgy. Persze neki is megvan a gyenge pontja, ki is használhatnám ezt, de akkor az már milyen szeretet lenne a részemről? Lehet hülye vagyok, mert inkább én szenvedek, minthogy őt megbántsam, de ez sem érdekel, majd megoldom a magam gondját. És néha elgondolkodom rajta, hogy talán ennyire nem kellene kimutatnom felé a szeretetem, de az nem én lennék, és különben is olyan érzékeny, nem akarom, hogy azt higgye nem szeretem, mikor közben nagyon is. Ha jó, akkor a mennyekbe repít, ha meg rossz, akkor a pokolba taszít. Mégsem hiszem, hogy szándékosan teszi ezt velem, csupán önző módon a saját érdekét tartja szem előtt. És lehet, hogy szemét vagyok, mert hagyom játszani, miközben (mert hülye én sem vagyok) minden egyes alkalomkor megerősödöm és remélem, hogy a végén tényleg csak a tiszta szeretet marad játszmák nélkül. Kérdés, hogy neki lételeme-e ez a játék?

2011. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Na megnéztem gyorsan a héber horoszkópot:)

Ő Menasse, és amit eddig ismerek belőle, az tényleg igaz rá. Nem marad előtte semmi titokban.:)

Én meg Naftáli vagyok. Nos az utolsó 2 mondata azt hiszem nem jellemző rám. Nem hazug embernek ismerem magam. És bár korábban fontosnak tartottam, hogy az emberek szeressenek, mára már megelégszem azzal, ha önmagammal békében vagyok:)

2011. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem akarok vitatkozni senkivel, de túlzás nélkül mondom/írom, akit én eddig skorpiót ismertem rosszindulatú, gonosz és legfőképpen aljas volt, de az nagyon!
2011. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom az előttem szólót és mindenkit aki az aljasabbik Skorpióval találkozott. Mert vannak köztük olyanok is, akik tűzbe mennének azokért akiket szeretnek. Valószínűnek tartom, hogy minden olyan ember (nem csak a Skorpiók) aki kegyetlen és alantas szándékú, azért olyan, mert nem akadt olyan ember a környezetükben, akik feltétel nélkül képesek lettel volna elfogadni őket alyannak amilyenek. Vallom, hogy minden emberben ott van a jó, csak némelyikből nehéz kihozni, ezért nekünk kell megmutatnunk, hogy hogyan kellene viselkedni.
2011. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 brena ***** válasza:
100%
Én részben egyet értek. Először és utoljára jártam skorpióval. Bár édesapám is az, vele nincs különösebb probléma.
2011. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!