Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a tapasztalataitok a Bak...

Mik a tapasztalataitok a Bak jegyű nőkkel?

Figyelt kérdés
Kérlek ne másoljátok az általános jellemzéseket, én inkább arra lennék kíváncsi, hogy az ismerőseitek körében mi az amiben úgymond "egyformák". Nem csak párkapcsolati jellemzőkre lennék kíváncsi, hanem az általánosra is, de csak személyes tapasztalat szerint.

2012. aug. 11. 09:44
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte választ 14:40-es!
2012. aug. 21. 22:22
 12/31 anonim válasza:
100%

Én is BAK vagyok :) Nagyon nehéz velem..nehezen engedem magamhoz közel az embereket sokszor csak látszólag ! Azok a kevés emberek akikkel szoros kapcsolatot tartok(baráti)gyerekkorra nyúlik vissza a barátság. Ez is bizonyítja, hogy nagyon ragaszkodom a megszokott emberekhez, sőt a megszokott dolgokhoz, nagyok az elvárásaim(lehet én is elbuknám azokat:)), de nem azért mert szemét akarok lenni, csak egyszerűen ez jön belülről..

Bár belül álmodozó vagyok, mégis szörnyen realistaként élem az életem és ezt várom a partneremtől is el. A butaság felbosszant, valamint az ha parancsolgatni akarnak nekem a munkahelyen (nehezen tűröm), mint azt is ha rám akarnak erőltetni v.mit, amit én nem szeretnék !

2012. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)


Egy kérdés. Miből állapítható meg, ha valaki szimpatikus nektek illetve antipatikus? Tudom, elég tág fogalom, de úgy nagyjából. Lekezelőek vagytok az emberrel ha nem szimpatikus, és esetleg érdeklődők ha szimpatikus? Bár tudomásom szerint a Bakok senki után nem érdeklődnek direkt módon:)

2012. aug. 27. 20:14
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is Bak nő vagyok, megvannak a saját rigolyáim, tudom :)

Bevallom, hál'Istennek nincsenek anyagi problémáim és a párom is egy jómódú Bak, akit akkor is szerettem, amikor még nem volt semmije, amikor nem volt mindig velem, mert külföldön dolgozott, de én megvártam... akkor is vele lennék ha nem olyan autója lenne amilyen most van, de azt is vállalom, hogy jól esik beleülni abba a kocsiba és élvezni a sok irigy tekintetet :D szóval nem emiatt vagyok vele.

Nehéz jót tenni nekem, nap mint nap tapasztalom magamon. (munkámban) a butaságot, ésszerűtlenséget ki nem álhatom, a hülye és tudatlan embereket egyszerűen nem tudom kezelni, ahogy az igényteleneket, részegeket, agresszívakat és lustákat sem! Legyen bármilyen jó és kedves az illető, ha hülye és büdös, nálam elrúgta a pöttyöst! Le is lehet olvasni az arcomról, mert az orrom kissé felbiggyesztem és kicsit megvetve nézek rá, csodálkozva hogy hogy lehet valaki ilyen... Nem kommunikálok vele csak amennyit a munkám miatt muszáj. Ha olyan személlyel dolgozom együtt, aki szimpatikus, azzal nagyon kedves, barátságos tudok lenni, sokat mosolygok, hogy ezzel is segítsem a közös munkát, jobb legyen a hangulat, és érdeklődöm is bizonyos dolgok iránt, persze szigorú határok között. :) Szeretem az állatokat, a gyerekeket, tolerálom az időseket (lassúság, nagyot hallás, nehéz felfogás), türelmes vagyok, de ha HÜLYE a másik fél, szakad a cérna :D

A magánéletben sem szeretek többször elmondani valamit, de a gyerekekkel türelmes vagyok, nekik 10000x is képes vagyok ugyanazt elmagyarázni amíg meg nem értik.

Szeretem a rendet, a rendszert (munkában, otthon egyaránt), a praktikus dolgokat, a nyugalmat, a harmóniát, a megszokott dolgokat, mégis hamar ráunok mindenre. Tényleg szeszélyes vagyok, ami ma jó, holnap tuti nem lesz az. De ami biztos: nem szeretek veszekedni - nem is tudok idegesen gondolkodni, ésszerűen dönteni -, kerülöm a konfliktust.

Ha valaki 1x megbánt (nem nehéz :P nem feltétlen veszi észre rajtam az illető ha megbánt, de én nem feledem) az onnantól kezdve már nem élvezi a teljes bizalmamat, támogatásomat semmilyen téren. Nehéz a barátommá válni, könnyű kiesni a körből, de akit igazán szeretek, amellett kitartok a végtelenségig, barátságban, szerelemben, munkában, az élet minden területén igaz.

Szeretek szép lenni - már amennyire annak születtem - kedvelem az elegáns, csajos ruhákat, kiegészítőket, sminket, adok magamra (fodrász, kozmetikus, körmös, márkás ruha) ugyanakkor imádom a leértékeléseket, akkor vagyok a legboldogabb, ha legalább fél áron jutok hozzá valamihez :P de ez szerintem nem csak a bakokra igaz :)

Huszas éveim közepe felé lettem ilyen, addigra találtam meg a saját stílusom, előtte utáltam vásárolni. :O (ha ezt tudná a párom, nyilván visszahozná azt az állapotot) :)

2012. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
100%

Bak jegyű nőként, én is csak megerősíteni tudom, a fentieket. :)

Kb. minden jellemző rám is. Azzal egészíteném ki, hogy én csupán egy ideig vagyok csak zárkózott és hűvös, ha látom, hogy az adott társaságban megbízható és kedves emberek vannak, akkor megnyílok én is. Előfordul, hogy én vagyok a társaság középpontja.Ha viszont már egy ember is akad, aki nem szimpatikus, nem tudok feloldódni.

Akivel kölcsönös a szimpátia, azt könnyen ki tudom mutatni, mint bárki más. Ha viszont valakivel az ellenkezője, akkor igyekszem az egy szavas mondatokra szorítkozni, ebből általában észreveszik, hogy nem szívesen barátkoznék velük.

Előfordul, hogy tévedek, de azt mindig beismerem, és nyitott vagyok egy új esélyre.

Általában jó indulatún állok én is az emberekhez, én a tiszteletlenséget nem tudom tolerálni.

2012. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Alaque ***** válasza:
89%
Két bak jegyű barátnőm is volt, egymás után, és bármilyen hihetetlen, semmi közös nem volt bennük - rajtam kívül.
2012. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Szintén Bak jegyű nő vagyok, és sok mindenben hasonlítok a fent leírtakhoz. Hogy engem mi nyűgöz le? Nos, az anyagiakhoz nincs sok köze! (Persze a tiszta, ápolt külső természetesen alapfeltétel :)) Az első, ami megragad, az, hogy az illetőnek legyen valami különleges kisugárzása - süssön róla az intelligencia, az értelem, a kedvesség és a türelem. (Mert nem csak érzem, de tudom is, hogy türelem nélkül nehéz dolga lesz velem...) Ha ez megvan, és pár szó után megerősítésre kerül, hogy kedves, értelmes emberről van szó, és van közös témánk, akkor jöhet a többi tényező (testfelépítés - én az izmosat szeretem a legjobban, de még a túlsúlyos mackó is jobban tetszik, mint a puhány, esetleg a csontkollekció, stílus - ez legyen inkább elegáns, de a farmer inggel vagy zakóval is megfelel, viszont a rózsaszín pólótól kitör a frász, ám megfelelő helyen a sportos is elmegy, esetleg koncerten a rocker), de ahhoz, hogy igazán elvarázsoljon valaki, nekem hosszabb időre van szükség - sokszor csak hetek, hónapok múlva döbbentem rá, hogy mennyire tetszik valaki. Viszont a nyakamra járós udvarlást sose szerettem! Jobban bírtam, ha eleinte barátként, "haverként" kezeltek.

Remélem, segítettem egy kicsit :)

2012. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Természetesen segítettél!:)
2012. szept. 4. 14:16
 19/31 anonim ***** válasza:
Még valamit kihagytak: a Bak típusú ember nem szereti a csicsás otthont, se a ruhát. Minden tiszta körülötte. Letisztult formák, tiszta rendes környezet, kicsit jelzi az otthona is, hogy én fegyelmezett vagyok. Soha nincs szét semmi a lakásában, szinte katonás rend van. Már sokszor akartam meghívni magamhoz az egyik szomszédot, hogy megnézem a horoszkópját, de szétnézve a lakásomon :) letettem róla. Én rendetlen vagyok, nálam csak tisztaság van, de nincs rend. Valahol valami mindig lóg egy széken, vagy, halomba áll a könyv az ágyamnál, fele kiolvasva, közben vissza vissza lapozgatok egy két könyvbe. Íróasztalom, rendre össze vissza van, itt felejtett CD vagy íróeszközök, vagy egy csomó cetli. Azért írtam le, hogy ezeket is vedd figyelembe, mert ez is nagyon fontos számára a rend!!!
2012. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

tudok egy ilyet, egyik osztálytársam, rohadtul idegesítő, mindig beszól, kötekedik, nem lehet tőle szóhóz jutni, benyal a tanároknak. Aki nem szimpi neki annak beszól (ezt onnan tom h tavaly nem is ismert és úgy szólt be).

halálra dolgozza magát hétvégén és kiakad ha egy napja kárba vész h nem tud menni dolgozni és még sorolhatnám. Nagyon idegesítő egy nőszemély

2012. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!