Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a tapasztalataitok a Bak...

Mik a tapasztalataitok a Bak jegyű nőkkel?

Figyelt kérdés
Kérlek ne másoljátok az általános jellemzéseket, én inkább arra lennék kíváncsi, hogy az ismerőseitek körében mi az amiben úgymond "egyformák". Nem csak párkapcsolati jellemzőkre lennék kíváncsi, hanem az általánosra is, de csak személyes tapasztalat szerint.

2012. aug. 11. 09:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

tesómat is tudnám jellemezni, de hát ő nem is ilyen mint amilyen az osztálytársam

előző voltam

2012. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

én is bak vagyok, és szinte minden jellemző rám.

nagyon zsugori vagyok. nehezen nyílok meg....stb előttem már leírták :)

egy tipikus bak!

2012. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Én is bak nö vagyok..és rám is igazak a fenti dolgok..a sok válasz közül egy nagyon feltünt nekem, a 10-es válaszoló: Neki 100% - ba igaza van (a többinek is, de most öt emelem ki). énis olyan szempontból vagyok anyagias.:] többet nem is szeretnék irni, hisz már leirtatok mindent..:]
2012. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 28. 22:00
 25/31 anonim ***** válasza:
Nekem is egy volt osztálytársnőm bak. És nekem is beszólt nem egyszer, mikor nem is ismert! Én nem reagáltam semmit, had egye a fene. Utána meg hirtelen kedvessé vált, rohadtul megutáltam, én halak vagyok és a bunkóságot nem csípem. Egyébként nem tartozott a legintelligensebb emberek közé. Én visszavágtam neki, aljas módon, de megérdemelte!! És nem általánosítok, biztos, hogy vannak aranyos bak nők is:)
2012. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én is bak vagyok, sőt a lányom és legjobb barátnőm is az. Amiket eddig leirtak, abszolut jellemző rám is, úgyhogy nem ragoznám tovább.


Annyit fűznék hozzá, hogy ismerkedésnél tényleg nem a külső szàmít, régebben sokat ismerkedtem neten keresztül, sok férfival beszélgettem, és kivétel nélkül minden esetben, az első beszélgetésnél eldőlt, hogy az illető bejön-e vagy sem. Nem tudom miért, mi alapján, talán az volt a lényeg, hogy legyen vmi egyedi a másikban, vmi különleges, ami megfog...

Egyszer hónapokig cseteltem egy férfival, aki elsőre egyáltalán nem is tetszett, de mire eljutottunk a személyes találkáig, már teljesen belezúgtam :)


A lényeg, ha meg akarsz hóditani egy bak nőt, ne légy átlagos ( vagy legalábbis elsőre ne tűnj annak) felejtsd el a sablonszöveget (mi újság, mit dolgozol, mi a kedvenc filmed, kajád, stb.) legyen vmi frappáns belépőd, nyűgözd le, mutatkozz magabiztosnak, és figyelj rá, lássa, hogy tényleg meg akarod ismerni. Eleinte talán nehéz esetnek tűnhet, de hidd el, ha kitartó vagy és sikerül lebontanod a falait, egy életreszóló, hűséges társat talász magadnak. ;)


24 L


Amúgy megkérdezhetem mi a csillagjegyed?

2012. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Én Mérleg vagyok:)
2012. nov. 1. 07:30
 28/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyik családtagom bak, a rend nem érdekli, szeszélyes, makacs, ha nem tetszik neki valami, bizony tudomásodra juttatja, zsugori és tényleg sok türelem kell hozzá. De szereti a gyerekeket, imád gondoskodni a szeretteiről (talán túlságosan is) és mindig segít, ha kell. Ha tudná, hol vannak a határai,akár még kedvelném is.

2012. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Volt egy középiskolás bak lány osztálytársam, róla a benyomásom:

Jófej volt, bírtam, ő is bírt engem, bár ha nagyon aktív vicces kedvemben voltam, akkor kissé sok voltam neki, de nem csinált patáliát, csak kulturált módon próbált visszafogni. (Én nyilas lány vagyok.)

Na bírtam benne, hogy sok dolog érdekelte, sokat olvasott, így akármiről lehetett vele beszélgetni. Hozzám képest sokkal alaposabban tanulmányozott mindent amúgy.

Tanulást illetően ő olyan kis kitűnő tanuló volt, aki ha becsúszott egy 4-es, akkor már rosszul érezte magát. Okos volt, de sokszor inkább csak magolt, és úgy ért el nagy eredményeket. Ja és inkább a kedves okos típus volt, nem pedig az utálnivaló eminens.

Elég komoly is volt, úgy visszafogta magát, de ha néha belement a poénkodásba, akkor nagyon vicces félmondatai voltak, szóval nem egy elveszett...

Külsejét tekintve nem divatbolond, de mindig tiszta és ápolt.

Szerelmet illetően úgy tudom az igazán férfias pasikra bukott, és sokáig volt képes álmodozni 1-1-ről.

Érettségi után nem tudom milyenné változott és hogy él, azóta megszakadt a kapcsolat. Más bak nőt nem nagyon ismerek, vagy nem tudom, hogy bak...

2012. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Tudom hogy ez általánosításnak tűnik, de én összesen 4 bak nőt ismerek, és egyik sem szimpatikus.. van bennük vmi ami taszító..
2012. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!