Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért írnak ilyen sok rosszat...

Miért írnak ilyen sok rosszat a Bakokról?

Figyelt kérdés

Hidegnek, érzéketlennek, nem túl jó humorúnak állítják be őket, akik egy párkapcsolatban is merevek, a gyerekeikkel szemben pedig távolságtartóak. (Kaptam egy horoszkóp könyvet a Bak csillagjegyről pár éve, és csak ömlik belőle a negatívum)

Nos én egyáltalán nem ilyen vagyok, sőt érdekes módon inkább az Oroszlán tüzes leírása lenne rám jellemző, plusz örök bohóc vagyok, mindenki jól szórakozik velem.

Ez miért van? Vannak még emberek akikre nem illik a horoszkóp leírás?


2012. szept. 16. 08:29
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Én is bak vagyok, de rám se jellemzőek amit a bakokról írnak. A barátnőm is bak, rá se jellemzőek.

Pedig tényleg sok negatívumot olvasok én is. :(

2012. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azon még nem gondolkoztál el, hogy lehet hogy csak át akarnak B@szni, és a bakkos könyvet is csak a pénzedért írták meg?
2012. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 MRC31 ***** válasza:
26%
A bakoknak is megvan a jó tulajdonságaik ugyanúgy mint más jegyeknek, minden csak viszonyítás kérdése. Általában nem azzal van a gond, hogy az emberek hisznek az asztrológiában hanem azzal, hogy beérik a felszínes tudással. Az asztrológia összetett tudomány, nem lehet senkit sem egy jegy alapján elkönyvelni mert akkor csak 12 féle ember lenne, tehát már sántít a dolog. Röviden elmagyarázom: minden ember amikor megszületik akkor a bolygók és fényszögek összessége meghatározza a későbbi lehetőségeit és általában beérik azzal, hogy na, ő pl. bak. Holott az csak a napjegye, de ezen kívül van még további 11 ház amibe eltérő jegyek állhatnak, ezáltal egy rendkívülien nagy kombinációs lehetőséget adva. Hiába bak a napjegyed, ha pl. az a ház ami meghatározza a mentalitásodat az mondjuk az oroszlánban van, akkor a bak erősen zárkózott természetét részben átalakítja az oroszlán energikus és vicces formájává. Ugyanígy fordítva, továbbá ennek az átformálásnak is vannak különböző mértékei a fényszögek révén és további módosítók is közbeszólhatnak.
2012. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

én is bak vagyok. és lány

ami azt illeti rám teljesen igaz a bakok leírása.

2012. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Arra nem gondoltál, hogy a horoszkóp egy hülyeség és csupa értelmetlen dolgot ír?
2012. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 MRC31 ***** válasza:

#5

Kérlek ne a rádiótv-s, meg Blikk-es horoszkópokra alapozz! :) Azok nagyon felszínesek. A horoszkóp nagyon régi, megfigyelésekre alapuló tudomány, de mintegy cáfolatként mondok pár érdekes dolgot.

- tehát akit érdekel az ne érje be a felszínes információkkal, olvasson alaposan utána, nekem programom és könyvem is van ami tudományos alapokra épül. Nem olyan, hogy "húúú, rád talál a szerelem kedden" vagy "sok pénz áll a házhoz!" - mert azokon én is csak nevetek. :) Akit érdekel a program az írjon privátot, de kérem olvassa még el amit írok.

- amikor megvan a születési horoszkóp, szép, csillog-villog meg minden viszont az születési, vagyis az életed évei formálják, néha jelentősen,

- van egy személy, felsőbb hatalom ki hogyan nevezi aki alakíthat rajta szintén,

- az egyes tulajdonságoknak mértékei vannak, akár jó akár rossz, tehát nem szabad azt mondani általánosan pl. a kosokra, hogy önzők, mert csak hajlamuk lehet rá, az, hogy mennyire jön ez ki az már tőlük is függ. Ismerek olyan kost aki pszicho-magyar szakos és egyáltalán nem jön ki rajta... meg amúgy nagyon sok jó tulajdonságuk lehet.

- maga a társadalom és szülők is igen nagy változásokat idézhetnek elő rajta,

- és végül: ne a horoszkópokban higgyj! Mert nem szentírás ami le van írva, hanem csak lehetőségek a jó és rossz tulajdonságokra.


Alapvetően szkeptikus vagyok, mint láthatod kritikus is és ezek a kitételek a védikus asztrológia legelső lapjain találhatók amivel abszolút egyetértek.

2012. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
lehet oroszlán az aszcendensed
2012. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Akkor én mondok pozitívat:

Igen olvasottak, sok minden érdekli őket, jó mélyre merülnek mindenféle tudományos témákba is akár. Ezért szinte bármiről lehet velük beszélni, és sok okosságot mesélnek. Bírom őket hallgatni!

nyilas voltam.

2012. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen negatívum az amit te annak tartasz. Éleseszűek, okosan bánnak az anyagiakkal. Az hogy valaki "hideg", távolságtartó, én nem nevezném negatívumnak. Sőt! Mit takar az, hogy merevek egy párkapcsolatban? Mert ez nem egészen tiszta számomra.
2012. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, ez mindegyik bakra igaz! Mindegyikre, csak rá nem :( Egy embernek nem azért éles az esze és nem azért bánik jól az anyagiakkal, mert bak a csillagjegye...
2012. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!