Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért írnak ilyen sok rosszat...

Miért írnak ilyen sok rosszat a Bakokról?

Figyelt kérdés

Hidegnek, érzéketlennek, nem túl jó humorúnak állítják be őket, akik egy párkapcsolatban is merevek, a gyerekeikkel szemben pedig távolságtartóak. (Kaptam egy horoszkóp könyvet a Bak csillagjegyről pár éve, és csak ömlik belőle a negatívum)

Nos én egyáltalán nem ilyen vagyok, sőt érdekes módon inkább az Oroszlán tüzes leírása lenne rám jellemző, plusz örök bohóc vagyok, mindenki jól szórakozik velem.

Ez miért van? Vannak még emberek akikre nem illik a horoszkóp leírás?


2012. szept. 16. 08:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A bakok, akiket eddig megismertem, többnyire el tudják engedni magukat társaságban, nem feszengenek állandóan. :) Régebben én is elolvastam erről pár jellemzést, de azok csak 1-2 emberre illenek az ismeretségi körömből.


Én skorpió vagyok, de megáll az eszem, hogy mennyi marhaságot felvonultatnak itt-ott oldalszámra.

Bosszúszomjas, konok, zsarnok, sötét, alattomos, magának való, stb. Köze nincs az én személyiségemhez.

2012. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó! Amiket felsoroltál a csillagjegyedről, azok negatívumok. Azokat senki nem szokta elismerni...
2012. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nemtom, Én Nyilas vagyok,és rám teljesen igaz,amit leír a horoszkóp.:D Nem vagyok babonás,de egyszer poénból elolvastam,és tök igaz rám,annak minden pozitívumával és negatívumával együtt. Bár ahogy végignéztem ,h a többiről mit írnak,még meg is örültem,h Nyilas vagyok,mert az volt a legszimpatikusabb...


Ja,a kérdés...Hát,én sok Bak csillagjegyű embert ismerek. És általában jó arcok. Céltudatosak,és tele vannak akaraterővel.


Amúgy meg kit érdekel a szaros horoszkóp,én csak azért szoktam megnézni,h jókat röhögjek rajta.;)

2012. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14:22 - az én negatív tulajdonságaim nem így néznek ki. Egyébként is a rossz tulajdonságokról szólt a kérdés. 13:49 voltam.
2012. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 MRC31 ***** válasza:

Minden relatív... van akinek a bak a rossz másnak meg más, de ez abszolút értelmetlen. Minden jegynek megvan a maga jó és hátrányos tulajdonsága. Manapság hiteles de pártatlan és jó kritikával megáldott könyv kevés van. Mert nagyon könnyű belecsempészni személyeskedést az író részéről.

Viszont miért ragadtok le 1 csillagjegynél? Aki hisz benne az tudja, hogy mindenki 12 jegyből áll? Nekem pl. az érzelmem bak, mentalitásom skorpió, önvalóm mérleg és még sorolhatnám a többit. Ezek mind-mind befolyásolják egymást, azért van ennyi eltérés.

2012. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, én halak vagyok bak aszcendenssel és rám rohadtul igaz, amit a bakokról írnak.
2012. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14-es válaszoló!


De nem a skorpió negatív tulajdonságairól. Azért ne keverjük a kettőt. Másrészt meg felsoroltál egy halom rossz tulajdonságot amit a skorpióról írnak (megjegyzem senki nem kíváncsi a skorpióra, mert a bakokról szól a kérdés), de természetesen rád egyik sem igaz. Akkor kérdezem, melyik igaz rád?? Valószínű egyik sem, mert negatív, és az emberek nem képesek beismerni ha negatív kritikát kapnak. Ilyen vagy te is, és a kérdező is. És aki ilyet ír, az hülyeség. Jelen esetben a horoszkóp. Ha holnap mond neked valaki egy negatív tulajdonságot, akkor majd azt mondod hogy az ember a hülye. Így megy ez...

2012. szept. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!