Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió férfiakról mi a...

A skorpió férfiakról mi a véleményetek? Milyen tapasztalataitok vannak velük kapcsolatban? Párkapcsolat, emberi jellem, barátság, munka szempontjából?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 10:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

3-as vagyok és bak felsorolnám a

tulajdonságaimat imádom a pénzt önző vagyok kapzsi mindenben a rosszat látom, felvágos gonosz vagyok maga az ördög manipulálóm az embereket, flegma nárcisztikus és szkeptikus nem hiszek semmiben és senkiben jó tulajdonságaim nincsenek. :D

2013. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 MRC31 ***** válasza:
már NEM* kell - bocsánat lemaradt.
2013. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
LOL
2013. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
11-es igen, a bakok pont ilyenek, csak az a baj, hogy csak azt hiszed gonosz vagy és manipulálsz, a végén meg csak saját magaddal cseszel ki. Szóval a légynek sem ártasz, de szeretnéd azt hinni. A környezeted szimplán lúzernek tart emiatt. Kizárólag saját magadra vagy veszélyes. :-)
2013. okt. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
10 Köszönöm, nekem csak jó ha a neg. dolgokat irod. Szeretem a rosszal kezdeni.
2013. okt. 8. 12:31
 16/31 anonim ***** válasza:
11-vagyok méghogy én lúzer na persze :D ha észrevetted volna a választ viccnek szántam. nem nagyon hiszek a horoszkópban észlény azt soroltam fel amit itt olvastam. a bakokrol! becsszó :DDD
2013. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 MRC31 ***** válasza:
49%
Nézd, az asztrológia nem egy csillagjegyből áll. Amire te gondolsz az csupán a napjegye, azon kívül van még 11 másik, ház-nak nevezett rész ami hatással lehet rá. A napjegy mutatja meg az illető önvalóját, párkapcsolatra viszont másik házban lévő jegy hat, barátságot az aszcendense mutatja, a munkához való hozzáállását megint másik és így tovább. Mind a 12 házban lévő jegy hatással van egymásra, hol jobban hol kevésbé, tehát fedhetik egymást vagy éppen ellentmondást létrehozva. Ilyenformán az olyan skorpió napjegyű férfi akinek aszcendense szűz az barátságos, nyílt, kevésbé ego-s, a szexualitására meg mondjuk a mérleg hat akkor veszít a skorpió szenvedélyességéből és tétovázhat kezdeményezni.
2013. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
11 Az ilyen embert én megtáncoltatom, és átlépem:D Sziszegett már a kezem alatt ilyen "bak":DD
2013. okt. 8. 12:33
 19/31 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek a horószkópban,mert úgy is azzal kerülsz kapcsolatba akivel szükséges,hogy tanulni tudj.

És ezt nem lehet elkerülni,ezért felesleges is ennyire ráfokuszálni.És ez így van jó.


Mert egymás által tanulunk,fejlődik lelkünk szellemünk.

néha kiegészítjük egmást.Máskor meg ütközünk,és oldódik a feszülség,kisimulnak a dolgok.)

2013. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
59%

Rendben, de aki nem hisz a horoszkópban az minek válaszol egy horoszkópos kérdésre? Sose értem, hogy aki nem hisz egyáltalán az ezoterikus dolgokban, az mi a frásznak bújja az ezotéria témakört.


11-es nem az volt a kérdés, hogy hiszel-e benne, hanem az, hogy mi a véleményünk a skorpió férfiakról. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor ne válaszolj. Igazán nem bonyolult. Ha nem megy, akkor csak csendben távozz. Köszönöm!

2013. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!