Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió férfiakról mi a...

A skorpió férfiakról mi a véleményetek? Milyen tapasztalataitok vannak velük kapcsolatban? Párkapcsolat, emberi jellem, barátság, munka szempontjából?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 10:20
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

Mint skorpió férfi mondom, h amiket leírtatok tulajdonságokat azok 99%-ig igazak:)

Szal +1

2013. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Két skorpioval volt eddig dolgom. Mindkettő hűtlen,humoros,sexorientált. Egyiknel kifejezetten szerető státuszban voltam,a masiknak nem volt senkije, igy "osszejárogattunk" de miutan kiderult hogy mással is "osszejárogat" otthagytam XD
2013. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
20-as te csak ne parancsolgass nekem az oldal nem a tiéd ahogy a kérdés sem ha nemis hiszek a kérdésben akkor is megpróbálok segíteni a kérdezőnek azzal hogy Ne dőljön be! az ilyen tévhitnek ember, nézd már meg miket írógatnak ebben a témában szerinted én ilyen vagyok ahogy a horoszkóp írja? na röhögtes vagy te olyan? vagy nem hiszem. én még egy normális kérdést nem olvastam itt néz meg pár ehhez hasonló kérdést ez a másik kérdés szerinted ezoterikus szégyen még az ezoterikus hívőkre nézve is. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..
2013. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Hát ha férfi, akkor talán nem olyan gennyes és bosszúszomjas, mint egy női változata...


Egy barátot ismerek skorpiót, és ő nagyon kedves valaki. Kicsit bénán néz ki, emiatt talán gátlásos, nagyon keveset beszél, de ha beszél, akkor igen vicces tud lenni. Ahogy tudom, elég sok nehézsége volt az életben, és ezek miatt eléggé elfogadó, nem egy nagyravágyó típus.

Velem és pár barátommal mindig nagyon kedves volt, és lehetett rá számítani. Ő sosem késett, sosem felejtett el semmit. Komoly, korrekt. Rengeteget dolgozik, és nem a pénz motiválja.


Ő egy a sok közül. És csak barátként ismerem, közelebbről nem. Róla csak jókat tudok hát.

Nőnemű skorpiókkal már nem így vagyok... Ja és más férfi skorpió nem jut eszembe.

2013. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
21 Na de melyik tulajdonságok?:D
2013. okt. 8. 15:15
 26/31 A kérdező kommentje:
22 Még ilyen rossztulajdonságai? Mert kezdem lebeszélni magam, és ez nekem csak jó:xD
2013. okt. 8. 15:16
 27/31 anonim ***** válasza:
58%

Két skorpiót is ismerek, de elütnek sok mindenben egymástól.


Mindketten hűséges típusok, de az egyikőjük adakozó, gondoskodó, a másikuk inkább pénzéhes, zsugori, de azért a családján belül ő is megtesz mindent a másikért.

Amelyikőjüket közelebbről ismerem, ő inkább elemző típusú, lassú a munkájában, aprólékos, néha idegesítően az, de pont ilyen a munkaköre, amihez ez kell. Viszont a munkahelyen ki nem élt hatalomvágyát otthon vezeti le, de azért nem durván.

A másik alkotó egyéniség, belevág minden újba, ő ott is, otthon is uralkodó típus.

2013. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 szamoca302 válasza:

Sziasztok!

A férjem skorpió (én is mellékesen). Rossz tulajdonságok persze vannak: makacs, önfejű...stb. De vannak nagyon jó tulajdonságai is: hihetetlenül rugalmas, alkalmazkodóképes, mindent megtesz a családjáért, szenvedélyes és tényleg jó emberismerő.

2013. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Én 3 Skorpió jegyű embert ismerek (2 fiú, egy lány). A fiúk mindketten nagyképűek, lusták, sunyiságra hajlamosak, és érdekemberek.

A lány nagyszájú, kicsit erőszakos, és nagyon értelmes (színjeles az egyetemen, és orvosnak készül).

2013. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Cintuskaa ***** válasza:
61%
A skorpiók uralkodó kiszámító kis gonosz ördögök , megnézik mi fáj a legjobban majd mikor valami nem tetszik nekik ott rúgnak beléd egy nagyot ha földre esel ,ne félj nem menekülsz még 1-et rád rúg . Kapcsolatban : erőszakos duzzogos beképzelt azt hiszi ő a valaki .De bár én Bak vagyok én rengeteget elvárok tőle , és minél inkább szeretném látni a teljesítményét annál inkább az ellenkezőjét teszi .
2013. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!