Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Skorpió jegy a legnegatívabb...

A Skorpió jegy a legnegatívabb jegy, jellem az összes jegy közül?

Figyelt kérdés

Csak a skorpió rendelkezik olyan "fegyverrel" amivel nem csak az ellenségeit, de még saját magát is képes meg ölni és van olyan eset ,hogy ezt meg is teszi akár saját magával is.

De vajon mik a legpozitívabb tulajdonságai, erősségei a skorpiónak?



2014. jan. 26. 20:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8-as, te Nyilas vagy?
2014. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

A 8-as miért lenne Nyilas? Nem is írta.

Mondjuk jól gondolkodik, én is hasonlóképpen ismertem meg a skorpiókat. Két főnöknőm is Skorpió volt, csak néztem, hogy mikre képes. Kitartásban és szemétkedésben egyaránt. Egyben követendő és egyben elítélendő, de végeredményben mégis negatív, mert csak a saját érdekei hajtják.

Pont a Nyilasok ellentéte, akik nagyon pozitívak!

39N (Mérleg)


Előző, te Skorpió vagy?

2014. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
Nos, nekem volt egy Nyilas osztálytársam. Rendkívül arrogáns, beképzelt csajszi volt, mindenkinél különbre tartotta magát, és nem túlzok Mindenkit megkritizált, de ha valaki a legkisebb rosszat is mondta rá, akkor az illető szemét volt, ezenkívül haragtartó is. Persze,mert szép volt a külseje, megbocsájtották neki.
2014. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig Skorpió vagyok, és az áskálódás nem kenyerem. Ellenben van igazságérzetem, és nem csak akkor, mikor a saját igazamat kell védenem, hanem mások estében is. A Skorpió másik jó tulajdonsága a túlélőképesség.
2014. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nagyon motivalt altalaban...ha egyszer kitalalta, hogy ugy lesz akk az csak azert is ugy fog tortenni elobb vagy utobb

s igenvis van igazsagerzetuk: p en magamban szoktam megvitatni mennyire helyes amit teszek, mondok. Mindezek mellett szeretek kotekedni es sokszor ok nelkul bantok masokat. (19/f, skorpio)

2014. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"en magamban szoktam megvitatni mennyire helyes amit teszek, mondok. Mindezek mellett szeretek kotekedni es sokszor ok nelkul bantok masokat"


Ez rám is igaz, és két másik ismerősömre is, pedig egyikünk sem skorpió jegyű.

2014. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk én magamban a legnegatívabb tulajdonságként a sértődékenységet jelölném meg. Kötekedni nem szoktam, ellenben nehezen viselem a kritikát, főleg, ha én az adott helyzetet jobban látom, jobban ismerem, mint az, aki engem bírál.
2014. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Aha!
2014. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem az apám és egy testvérem is skorpió, nagyon jól kijönnek egymással. Mindketten szeretnek leszólni, piszkálni, irányítani másokat, dicsekedni. Magabiztosak, motiváltak és lenézőek. Apám könnyen megsértődik és ezt ki is mutatja, a testvérem nem annyira.


Egy rák

2014. aug. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

minden skorpió olyan mint amilyennek nevelték őket, mivel a horoszkóp egy nagy baromság :D

"skorpió" lány


Köszönöm, 10-es. Körülöttem mindenki horoszkóphívő, és akkor én már meg vagyok bélyegezve, hogy csak is tipikusan skorpió személyiségű lehetek, holott pont, hogy egy nyugodt, nem bosszúvágyó, nem más életével foglalkozó, nem az érzelmek embere vagyok.

2016. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!