Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mikor lesz annyira fejlett a...

Mikor lesz annyira fejlett a tudomány, hogy igazolja az asztrológiát?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 06:23
 11/91 anonim ***** válasza:
#10 Anna vagy nem kell megjátszanod magad ott áll a nevedbe, hogy "Ana", és gyanítom, hogy UFO mániás vagy. Ez a felháborodás pedig azt jelenti, hogy valamit tagadni akarsz, hogy ki az az Anna valószínűleg te jobban tudod, mint én. Szerény személyem csak egy egyszerű látnok.
2015. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:

#11


1. Engem kb. annyira érdekel az ufó, mint vakot a némafilm.


2. A logikád amit elővezettél, az nem különb az ezo-hívők logikájánál. Ami valljuk be, igazán primitív.


3. Gyanítom, nem érted sem a szarkazmust, sem az iróniát.


4. Nem tanultál meg helyesen írni.


5. Nem hiszek látnokokban (sem), mert ilyen sem létezik.


6. Te max. egy paranoid, téveszmés személy vagy.


7. Vagy: valamelyik válaszommal belegázoltam a kis világodba, és így próbálsz meg elégtételt venni.


8. Légyszíves ne írkálj nekem többet kommentbe semmit.


Köszönöm

2015. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:

Ja, itt felháborodva rajtad kívül senki sem volt, és kapaszkodj meg, most sincs. :D

Tipikus paranoia.

2015. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
Jól van Annamária, de azért légyszi ne verjél meg. Nem akartalak felbosszantani elnézést csak poénkodtam nem kell a vérömlés és a halálig tartó harc.
2015. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:

A keresztnevemben egyetlen darab "A" betű sincs.


+ Nem ismerem a te képzeletbeli Annádat.


Úgy érzem, ezt még muszáj volt leírnom ;)

2015. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
Jól van UFO-mániás Annamária, de majd szóljál legközelebb, hogy ha ilyen késztetés érzel. Mostantól amúgyis át leszel keresztelve :D
2015. jan. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
Annamária alszol? A kérdező miért nem válaszol a válaszokra?
2015. jan. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:

Megígérem neked, hogy legközelebb előre szólok 1-2 héttel, de csak telepatikus úton, ha az úgy megfelel.

Esetleg megoldható még az is, hogy álomban üzenek, de ahhoz előbb nagyon egymásra kell hangolódnunk.

2015. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
94%

Úgy látom, hogy az eddigi hozzászólók nem sok olyan dolgot tudnak az asztrológiáról, ami igazán fontos.

Szerintem csak az alábbi 2 dolog.

Nem tudomány. Hát igen, én úgy tudom, hogy nem is állítja magáról, hogy az.

Ellenérdekelt. Talán így van. (Jelenleg.)

2015. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 Tegez ***** válasza:
65%
Ti itt mindannyian azt hiszitek, hogy csak "... tudományos igényességű, mások által is lektorált cikkben..." leírt dolgok képezik le a valóságot ?
2015. jan. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!